পুত্ৰৰ প্ৰেম বিবাহে অন্ধকাৰ নমালে মাতৃৰ জীৱনলৈ, যুৱতীৰ পৰিয়ালে সমাজৰ আগত এনে কৰি ভিডিঅ’ ভাইৰেল কৰিলে ছচিয়েল মিডিয়াত

পুত্ৰৰ প্ৰেম বিবাহে অন্ধকাৰ নমালে মাতৃৰ জীৱনলৈ, যুৱতীৰ পৰিয়ালে সমাজৰ আগত এনে কৰি ভিডিঅ’ ভাইৰেল কৰিলে ছচিয়েল মিডিয়াত

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

পুত্ৰৰ প্ৰেম বিবাহে অন্ধকাৰ নমালে মাতৃৰ জীৱনলৈ, যুৱতীৰ পৰিয়ালে সমাজৰ আগত এনে কৰি ভিডিঅ’ ভাইৰেল কৰিলে ছচিয়েল মিডিয়াত

পুত্ৰৰ প্ৰেম বিবাহে কাল অমানিশা নমাই আনিল মাতৃৰ বাবে। পুত্ৰৰ প্ৰেমিকাৰ পৰিয়ালে অৰ্ধনগ্ম কৰি ৰাজপথত দৌৰালে মাতৃক। যি ঘটনাই এতিয়া তীব্ৰ চাঞ্চল্যৰ সৃষ্টি কৰিছে।

এই অতিকে লজ্জাজনক ঘটনা সংঘটিত হৈছে পাঞ্জাৱৰ তৰণতাৰণত। এহাল যুক-যুৱতীৰ প্ৰেমে কাল অন্ধকাৰ নমালে যুৱকৰ মাতৃৰ জীৱনলৈ। এতিয়া আৰক্ষীয়ে সন্ধানত নামি পৰিছে অভিযুক্তৰ।

ঘটনা সন্দৰ্ভত জানিব পৰা অনুসৰি, এহাল যুৱক-যুৱতীয়ে পৰিয়ালৰ অনুমতি নোহোৱাকৈ পলাই গৈ কোৰ্টত বিয়া পাতে। পাছে এই খবৰ লাভ কৰাৰ লগে লগে খঙতে একো নাই হৈ পৰে যুৱতীৰ পৰিয়ালৰ লোক।

ক্ৰোধতে যুৱতীৰ পৰিয়ালৰ কেইবাজনো লোক একগোট হৈ উপস্থিত হয় যুৱকৰ ঘৰত। সেই সময়ত ঘৰত উপস্থিত আছিল কেৱল মাতৃগৰাকী।

যুৱতীৰ পৰিয়ালে চিঞৰ বাখৰ কৰাত ঘৰৰ পৰা ওলাই আহে যুৱকৰ মাতৃ। পাছে লগে লগে ক্ৰোধতে একো নাই হৈ থকা যুৱতীৰ পৰিয়ালে লগে লগে যুৱকৰ মাতৃৰ ওপৰত আক্ৰমণ কৰি দিয়ে। তাৰোপৰি মহিলাগৰাকীৰ পিন্ধি থকা চোলাটো গাতে ফালি পেলাই।

ভয়তে মহিলাগৰাকী সহায় বিচাৰি দৌৰে, যদিও পিছে পিছে খেদি যায় আৰু ৰাস্তাই ৰাস্তাই তেনেদৰে অৰ্ধনগ্ন অৱস্থাতে যুৱকৰ মাতৃগৰাকীক দৌৰাই থকাৰ লগতে সেই পৰিস্থিতিৰ ভিডিঅ’ কৰি সামাজিক মাধ্যমতো ভাইৰেল কৰি দিয়ে।

ৰাজপথত লগে লগে ভিৰ লাগি যায় বহু লোকৰ। কিন্তু ভয়তে কোনো আগবাঢ়ি নাহে মহিলাগৰাকীৰ সহায়ৰ বাবে। ঘটনাসন্দৰ্ভত লগে লগে আৰক্ষীকো খবৰ কৰা হয়।

আৰক্ষীয়ে ঘটনাস্থলীত উপস্থিত হোৱাৰ পূৰ্বেই ঘটনাস্থলীৰ পৰা পলায়ন কৰে যুৱতীৰ পৰিয়ালৰ লোক কেইজন। ভুক্তভোগী মহিলাই আৰক্ষীৰ ওচৰত গোচৰ তৰে। সেই গোচৰৰ ভিত্তিতেই আৰক্ষীয়ে তদন্ত আৰম্ভ কৰিছে। যদিও বৰ্তমানলৈ এজনো অভিযুক্তৰ সন্ধান লাভ কৰা নাই।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *