স্বামীক ৩৫ গৰাকী নাৰীৰে ভগাইয়ো আক্ষেপ নাই! সুখী হোৱাৰ মন্ত্ৰ জনালে সুন্দৰী তৰুণীয়ে

স্বামীক ৩৫ গৰাকী নাৰীৰে ভগাইয়ো আক্ষেপ নাই! সুখী হোৱাৰ মন্ত্ৰ জনালে সুন্দৰী তৰুণীয়ে

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

অসম লাইভ২৪ঃ দাম্পত্য জীৱনত সুখী হোৱাৰ উপায় কি? সম্প্ৰতি অষ্ট্ৰেলিয়াৰ বাসিন্দা এগৰাকী মহিলাই সামাজিক মাধ্যমত ভগাই ল’লে সুখী দাম্পত্য লাভৰ আজৱ উপায়৷ মহিলাগৰাকীয়ে কয়,  বছৰত তেঁওৰ স্বামীয়ে ৩৫ জনী মহিলাৰ সৈতে সময় কটাইছে৷  সেয়ে তেওঁৰ বিবাহিত জীৱন সুখৰ৷ ইনষ্টাগ্ৰামত হানি ব্ৰুকছ নামৰ মহিলাগৰাকীৰ দাবী, স্বামীৰ ইচ্ছাত নহয় তেওঁৰ ইচ্ছাতহে অন্য মহিলাৰ সৈতে সময় কটাইছে তেওঁৰ স্বামীয়ে৷ স্বামীৰ সৈতে অন্য মহিলা ঘৰত থাকিলে তেওঁ সুখীহে হয়৷ হানীয়ে কয়, ‘আমাৰ বিবাহৰ পাছতেই বহুতে কৈছিল, আমাৰ বিয়া খুব বেছি দিন নিটিকিব৷  আমাক দেখীয়েই সুখী যেন নালাগে৷ এই ধাৰণাসমূহ শুনি মোৰ খুব বিৰক্ত লাগিছিল৷ মই অপেন মেৰিজত বিশ্বাসী৷ মোৰ স্বামীয়ে সেয়ে অইন নাৰীৰ সৈতে সম্পৰ্ক ৰাখিলে মই দুখী নহও৷ অন্য মহিলাৰ সৈতে সম্পৰ্ক মনে মনে ৰখাতকৈ মুকলিকৈ ৰাখিলে মই সুখী৷ মইয়ে প্ৰথম মোৰ স্বামীক এই প্ৰস্তাৱ দিছিলো৷’ এই মন্তব্য কৰিছে হানীয়ে ৷

ইয়াৰোপৰি হানিয়ে কয় যে, অপেন মেৰিজৰ ধাৰণাই তেওঁলোকৰ সম্পৰ্কটোক সুখী সম্পৰ্কলৈ ৰূপান্তৰ কৰিছে৷ সম্পৰ্কত কেৱল এজনে আনজনক শ্ৰদ্ধা আৰু বিশ্বাস কৰাটো জৰুৰী৷’ হানিয়ে ইনষ্টাগ্ৰামযোগে শ্বেয়াৰ কৰা কথাখিনি বহুতেই শ্বেয়াৰো কৰিছে৷ বহুসংখ্যকে হানিৰ এই সিদ্ধান্তক বেয়া আখ্যা দিলেও পশ্চিমীয়া দেশৰ প্ৰায়সংখ্যক লোকেই তেওঁৰ সিদ্ধান্তক সমৰ্থন কৰা পৰিলক্ষিত হৈছে৷

 

 

Tags:

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *