ধৰিব পাৰিছেনে কোন! বলীউডৰ তিনি খানৰ অভিনেত্ৰী বৰ্তমানে ক্ৰিকেটাৰৰ পত্নী, নেটৱৰ্থ ৩০০ কোটি টকা

ধৰিব পাৰিছেনে কোন! বলীউডৰ তিনি খানৰ অভিনেত্ৰী বৰ্তমানে ক্ৰিকেটাৰৰ পত্নী, নেটৱৰ্থ ৩০০ কোটি টকা

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

ধৰিব পাৰিছেনে কোন! বলীউডৰ তিনি খানৰ অভিনেত্ৰী বৰ্তমানে ক্ৰিকেটাৰৰ পত্নী, নেটৱৰ্থ ৩০০ কোটি টকা

ককায়েকৰ সৈতে ফটোখনত দেখা পোৱা কনমানি এতিয়া নিজেই তেনে দুটি কনমানিৰ মাতৃ। দুই সন্তানৰ সৈতে সুখৰ সংসাৰ অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ। এগৰাকী আগশাৰীৰ ক্ৰিকেটাৰৰ পত্নী।

কোৱা হয় পিতৃ-মাতৃ বা অন্য কোনো চিনেমাৰ সৈতে জড়িত থকা ব্যক্তি ন’হলে বলীউডত টিকি থকা বহুত অসুবিধা। পাছে এইগৰাকী অভিনেত্ৰীয়ে আউট চাইডাৰ হৈয়ো বলীউডত ভালদৰে খোপনি পুতি সফলতাৰ শীখৰত আৰোহন কৰে।

বলীউডৰ তিনি খান ছলমান খান, শ্বাহৰুখ খান আৰু আমিৰ খানৰ অভিনেত্ৰী হিচাপে কাম কৰি ছুপাৰহিট ছবি উপহাৰ দিছে দৰ্শকক। জীৱনৰ প্ৰথমখন ছবিয়েই কৰিছে কিং খান শ্বাহৰুখৰ সৈতে। তাকো ছুপাৰ হিট।

শ্বাহৰুখৰ সৈতে কৰা সেই প্ৰথম ছবিতেই দৰ্শকৰ মনত সাঁচ বহুৱাইছিল এইগৰাকী অভিনেত্ৰীয়ে। আনকি জনপ্ৰিয় তথা বৰ্ষীয়ান চিত্ৰ শিল্পী এম এফ হুছেইনে প্ৰথম দেখাতেই সেই অভিনেত্ৰীৰ অনুৰাগী হৈ পৰিছিল।

ধৰিব পাৰিছেনে কাৰ কথা কোৱা হৈছে। হয়, ইয়াত অনুস্কা শৰ্মাৰেই কথা কোৱা হৈছে। ছবিত থকা সেই কনমানি অনুস্কাৰ বাল্যকালৰ । এখনত ককায়েকৰ সৈতে দেখা পোৱা গৈছে অনুস্কাক।

বৰ্তমানে দুয়ো সন্তানৰ জন্মৰ বাবে কামৰ পৰা নিজকে কিছু আঁতৰত ৰাখিছে অনুস্কাই। পাছে অনতিপলমে পুনৰ কামবেক কৰিব ভাৰতীয় প্ৰসিদ্ধ মহিলা ক্ৰিকেটাৰ ঝুলন দেৱীৰ জীৱন ভিত্তিক ছবিৰে।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *