দেৱ গুৰু বৃহস্পতিৰ বৃষ ৰাশিত প্ৰৱেশ, ফলত এই কেইটা ৰাশিৰ বৃদ্ধি পাব সমস্যা

দেৱ গুৰু বৃহস্পতিৰ বৃষ ৰাশিত প্ৰৱেশ, ফলত এই কেইটা ৰাশিৰ বৃদ্ধি পাব সমস্যা

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

দেৱ গুৰু বৃহস্পতিৰ বৃষ ৰাশিত প্ৰৱেশ, ফলত এই কেইটা ৰাশিৰ বৃদ্ধি পাব সমস্যা

গ্ৰহবোৰৰ পৰিৱৰ্তনে বা স্থান সালসলনি হৈ প্ৰায়ে ৰাশিবোৰৰ শুভ আৰু অশুভ কাৰকৰ সৃষ্টি কৰে। কেতিয়াবা যদি ভাল আৰু কেতিয়াবা বেয়া প্ৰভাৱ পেলায়। এই প্ৰভাৱ কিছুমান ৰাশিৰ ওপৰত বেছি হ’ব পাৰে। বৃহস্পতি গ্ৰহ বৃষ ৰাশিত প্ৰৱেশৰ বাবে কিছুমান ৰাশিৰ লোকৰ জীৱনত সমস্যা বাঢ়িব পাৰে।

কোন কোন ৰাশিৰ ওপৰত অধিক প্ৰভাৱ পৰিব-

মিথুন ৰাশি – মিথুন ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলে ভ্ৰমণ সম্পৰ্কীয় সমস্যাৰ সন্মুখীন হব পাৰে। এই সময়ত সাৱধানে যাত্ৰা কৰক। ইয়াৰ লগতে বেয়া সময়ৰ বাবে ঋণ বৃদ্ধি হোৱাৰ আশংকাও আছে।

কৰ্কট ৰাশি – কৰ্কট ৰাশিৰ লোকে প্ৰতিপক্ষৰ ওপৰত চকু ৰাখিব লাগে। এই সময়ত শত্ৰুৱে ক্ষতি কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। ইয়াৰ সমান্তৰালকৈ পত্নীৰ লগত মতানৈক্য বাঢ়ি যোৱাৰ আশংকাও আছে।

সিংহ ৰাশি – সিংহ ৰাশিৰ লোকসকলে এই সময়ত খৰচ বৃদ্ধিৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। অপ্ৰয়োজনীয় কামত ব্যয়ৰ বাবে আৰ্থিক অৱস্থা প্ৰভাৱিত হব পাৰে।

তুলা ৰাশি – তুলা ৰাশিৰ লোকসকলে চাকৰি বা ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰত সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। সৰু ভাই বা ভনীয়েকৰ পৰা সহায়ৰ অভাৱ অনুভৱ কৰিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি – বৃশ্চিক ৰাশিৰ লোকসকলে পৰিয়ালৰ সদস্যৰ পৰা বিচ্ছিন্নতাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত খৰখেদাকৈ সিদ্ধান্ত লোৱাটোৱে সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি – বিৰোধীয়ে কুম্ভ ৰাশিৰ লোকক অশান্তি দিব পাৰে। দুৰ্ঘটনাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। অপ্ৰয়োজনীয় খৰচৰ বাবে আপুনি অশান্তি পাব পাৰে।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *