চন্দ্ৰগ্ৰহণৰ পাছতেই ৰাহু-কেতু আৰু শনিৰ বক্ৰী দশাই ভাগ্য সলাব! সৌভাগ্যৰ গ্ৰাফ ওপৰলৈ যাব ৫ ৰাশিৰ জাতকৰ

চন্দ্ৰগ্ৰহণৰ পাছতেই ৰাহু-কেতু আৰু শনিৰ বক্ৰী দশাই ভাগ্য সলাব! সৌভাগ্যৰ গ্ৰাফ ওপৰলৈ যাব ৫ ৰাশিৰ জাতকৰ

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

NB NEWS- দুদিন পাছতেই আৰম্ভ হ’ব অক্টোবৰ মাহ। জ্যোতিষ অনুসৰি আগন্তুক মাহটো বিশেষ৷ অক্টোবৰ মাহত ১৫ দিনৰ ব্যৱধানতেই পৰিছে দুটাকৈ গ্ৰহণ৷ এটা চন্দ্ৰগ্ৰহণ আনটো সূৰ্যগ্ৰহণ৷ ইয়াৰোপৰি এই মাহতেই ৰাশি পৰিবৰ্তন কৰিব ৰাহু, কন্য আৰু কেতুৱে৷ আগন্তুক ৩০ অক্টোবৰত বক্ৰী গতিত থাকি তুলাৰ পৰা কন্যা ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰিব ৰাহু আৰু কেতুৱে৷ ইয়াৰপূৰ্বে ধনিষ্ঠা নক্ষত্ৰত প্ৰৱেশ কৰিব শনিয়ে৷ অক্টোবৰত তিনি গ্ৰহৰ স্থান পৰিবৰ্তনৰ ফলত চন্দ্ৰগ্ৰহণৰ পূৰ্বেই ভাগ্যোদয় হ’ব পাঁচ ৰাশিৰ জাতকৰ৷ এই সময়ত প্ৰচুৰ উপাৰ্জন বাঢ়িব ৫ ৰাশিৰ জাতকৰ৷ কোন কোন ৰাশিৰ ভাগ্যোদয় হ’ব?

মেষ ৰাশি
চন্দ্ৰগ্ৰহণৰ পাছতেই ভাগ্যৰ দুৱাৰ মুকলি হ’ব মেষ ৰাশিৰ জাতকৰ৷ এই সময়ত প্ৰচুৰ ধন হাতলৈ আহিব৷ উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস লাভ কৰিব মেষ ৰাশিৰ জাতকে৷ পৰিয়ালৰ সৈতে আনন্দৰ পৰিবেশে বিৰাজ কৰিব৷ ৰাশি পৰিবৰ্তন কৰিব ৰাহুৱে৷ ৰাহুৰ স্থান পৰিবৰ্তনত অশুভ গুৰু চণ্ডাল দোষৰ পৰা মুক্তি লাভ কৰিব৷ ইয়াৰ ফলতেই সমৃদ্ধি বাঢ়িব আপোনাৰ৷ মূৰত নতুন আইডিয়াই ক্ৰিয়া কৰিব৷ নিজৰ ব্যৱসায়ক আগুৱাই নিবলৈ সুযোগ পাব মেষ ৰাশিৰ জাতকে৷

মিথুন ৰাশি
অক্টোবৰৰ শনি, ৰাহু আৰু কেতুৱে স্থান পৰিবৰ্তন কৰাৰ ফলত জীৱনত কেইবাটাও শুভ পৰিবৰ্তন আহিব৷ বহু দিন ধৰি কৰি থকা কামত সফলতা লাভ কৰিব৷ প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত বহিলে সুফল পাব৷ আগতে বিনিয়োগ কৰি থোৱা ব্যৱসায়ত সুফল পাব৷ পৰিয়ালৰ সৈতে ফুৰিবলৈ যোৱাৰ যোগ৷ বজৰংবলীৰ পূজা কৰক৷

কৰ্কট ৰাশি
চন্দ্ৰগ্ৰহণৰ পাছত ব্যৱসায়ত সফলতা পাব কৰ্কট ৰাশিৰ জাতকে৷ জীৱনত বেছ কিছু শুভ প্ৰভাৱ লাভ কৰিব আপুনি৷ ৰৈ যোৱা কাম সমাপন হ’ব৷ নিজৰ ওপৰত নিয়ন্ত্ৰণ ৰাখক৷ সুযোগ হাতৰ পৰা আঁতৰি যাব পাৰে সেয়ে বুদ্ধিৰে কাম কৰিলে সফলতা পাব৷ ঘৰৰ ডাঙৰ সকলৰ পৰামৰ্শ ল’লে আপোনাৰ উপকাৰ হ’ব৷

সিংহ ৰাশি
ৰাহু, কেতু আৰু শনিৰ স্থান পৰিবৰ্তনৰ ফলত জীৱনত বহু সাল সলনি হ’ব সিংহ ৰাশিৰ জাতকৰ৷ ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰিত হ’ব৷ অফিচত প্ৰমোছন পাব৷ পৰিয়ালত সুখ শান্তিৰ পৰিবেশ থাকিব৷ আনক সহায় কৰি মানসিক শান্তি পাব৷ কেৰিয়াৰ সংক্ৰান্তীয় কোনো কামত ভাল খবৰ লাভ কৰিব৷ যি কামতেই হাতত নিদিয়ক কিয় সফলতা লাভ কৰিব৷

তুলা ৰাশি
চন্দ্ৰগ্ৰহণৰ পাছৰ পৰাই ভাগ্যৰ উন্নতি হ’ব তুলা ৰাশিৰ জাতকৰ৷ এই সময়ত আপোনাৰ দাম্পত্য জীৱনত প্ৰেম বাঢ়িব৷ সন্তানৰ পঢ়া-লেখাত গুৰুত্ব দিয়ক৷ বন্ধুৰ সৈতে সু সময় কটাব তুলা ৰাশিৰ জাতকে৷ গ্ৰহৰ শুভ প্ৰভাৱত লটাৰী জিকিব পাৰিব৷ উত্তৰাধিকাৰ সূত্ৰে সম্পত্তি লাভ কৰিব৷

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *