সন্মুখত ভেলেণ্টাইন ডে, এই মাহতেই নিজৰ মনৰ মানুহ বিচাৰি পাব ৫ ৰাশিৰ জাতকে

সন্মুখত ভেলেণ্টাইন ডে, এই মাহতেই নিজৰ মনৰ মানুহ বিচাৰি পাব ৫ ৰাশিৰ জাতকে

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

অসম লাইভ২৪ঃ কেলেণ্ডাৰত ফেব্ৰুৱাৰী মাহ মানেই ভেলেণ্টাইন ডে। এই সময়ত প্ৰেমত ভাঁহি থাকে সকলো প্ৰেমিক-প্ৰেমিকাই। ফেব্ৰুৱাৰীৰ ১৪ তাৰিখে পালিত হ’ব ভেলেণ্টাইন ডে’। ইয়াৰ এক সপ্তাহ পূৰ্বে টেডি ডে, কিছ ডে, হাগ ডে, ৰৌজ ডে, চকলেট ডে আদিও পালন কৰে প্ৰেমিক প্ৰেমিকাই। যিসকল সম্পৰ্কত আছে তেওঁলোকে তেওঁলোকে এই দিন পালন কৰাৰ ওপৰিও চিংগল সকলেও এই সময়ত প্ৰেমৰ সন্ধান কৰে। জ্যোতিষ গণনা অনুসৰি দেখা গৈছে যে পাঁচ ৰাশিৰ জাতকে ফেব্ৰুৱাৰী মাহতক নিজৰ মনৰ মানুহৰ সন্ধান পাব। জানি থওক কোন কোন ৰাশিৰ জাতকে সংগী বিচাৰি পাব?

মেষ ৰাশি
প্ৰেমৰ মাহ ফেব্ৰুৱাৰীত মেষ ৰাশিৰ চিংগল জাতকসকলে এইবাৰ সংগী লাভ কৰিব। এই সময়ত কাৰোবাৰ প্ৰতি আকৃষ্ট হ’ব পাৰে মেষ ৰাশিৰ জাতকসকল। আপোনাৰ প্ৰতিও কোনোৱে বিশেষ অনুৰাগ দেখুৱাব পাৰে। যিসকল সম্পৰ্কত আছ তেওঁলোকেও সংগীৰ সৈতে শুভ সময় কটাব।

বৃষ ৰাশি
ফেব্ৰুৱাৰী মাহত বৃষ ৰাশিৰ জাতকৰ জীৱনলৈকো সংগী আহিব। এই মাহত প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত বান্ধ খাব বৃষ ৰাশিৰ জাতকসকল। যিসকলৰ বাবে ইমানদিনে আপুনি অপেক্ষা কৰিছে তেওঁৰ সান্নিধ্যও লাভ কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। নিজৰ মনৰ কথা প্ৰিয়জনক কোৱাৰ বাবে এয়াই শুভ সময়। এই মাহত প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত থকাসকলৰো সম্পৰ্ক মজবুত হ’ব।

সিংহ ৰাশি
ফেব্ৰুৱাৰী মাহত প্ৰেমৰ ক্ষেত্ৰত কিছু চেলেঞ্জ আহিব সিংহ ৰাশিৰ জাতকৰ। এই চেলেঞ্জ অতিক্ৰম কৰিব পাৰিলেই প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত সুখী হ’ব পাৰিব। এই সময়ত আপোনাৰ জীৱনলৈকো প্ৰেম আহিব পাৰে। সংগীৰ সৈতে পাৰস্পকিত আস্থা বিশ্বাস বাঢ়িব।

তুলা ৰাশি
তুলা ৰাশিৰ জাতকৰ যিসকল জাতক এতিয়াও চিংগল হৈ আছে তেওঁলোকৰ বাবে ফেব্ৰুৱাৰী মাহ আশাৰ মাহ। এই মাহতেই একাকীত্বৰ জীৱন শেষ হ’ব। যাৰ প্ৰতি অনুৰাগ কঢ়িয়াই আছে তেওঁক মনৰ কথা খুলি ক’ব পাৰিব। প্ৰেমৰ মাহতেই নতুন প্ৰেমে মন ৰঙাই তুলিব। বিশেষকৈ ফেব্ৰুৱাৰী মাহ দুৰ্দান্ত হ’ব আপোনাৰ।

ধনু ৰাশি
ফেব্ৰুৱাৰী মাহ সকলো ফালৰ পৰাই বিশেষ ধনু ৰাশিৰ জাতকৰ। প্ৰেমত শুভ। সংগীৰ সৈতে সকলো মনোমালিন্য শেষ হৈ শুভ সময় আৰম্ভ হ’ব। এই মাহত নতুন প্ৰেমো আপোনাৰ জীৱনলৈ আহিব পাৰে। ফেব্ৰুৱাৰী মাহ ধনু ৰাশিৰ জাতকৰ বাবে অন্যতম হ’ব।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *