১৫ মিনিট পূৰ্বে তোলা ফটো সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল, ৭ বন্ধু ওলাইছিল ফুৰিবলৈ, ৬ জনে কৰুণভাৱে ল’লে চিৰ বিদায়

১৫ মিনিট পূৰ্বে তোলা ফটো সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল, ৭ বন্ধু ওলাইছিল ফুৰিবলৈ, ৬ জনে কৰুণভাৱে ল’লে চিৰ বিদায়

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

১৫ মিনিট পূৰ্বে তোলা ফটো সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল, ৭ বন্ধু ওলাইছিল ফুৰিবলৈ, ৬ জনে কৰুণভাৱে ল’লে চিৰ বিদায়

বহু ফুৰ্তি কৰি ঘৰৰ পৰা ওলাই আহিছিল ৭ বন্ধু। উত্তৰাখণ্ডৰ নীম কৰোলী বাবাৰ মন্দিৰ দৰ্শনৰ বাবে। হাঁহি মাতি সকলো মগন। নিশাৰ আহাৰো গ্ৰহণ কৰে একেলগে।

পাছে নিয়তিৰ পৰিহাস, অতিকে ভয়ংকৰ দুৰ্ঘটনাত পৰি ৭ বন্ধুৰ ৬ জনে চিৰ বিদায় লয় ইহ সংসাৰৰ পৰা। কোনোমতে প্ৰাণ ৰক্ষা পৰা জনৰো পাছে সংকট জনক অৱস্থা।

উত্তৰ প্ৰদেশৰ হাপুৰৰ গড়মুখেশ্বৰৰ ৯ নং ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথত সংঘটিত হৈছে এই শোকাৱহ দুৰ্ঘটনাটো। তীব্ৰ বেগী বাহনে নিয়ত্ৰণ হেৰুৱাই পথৰ ডিভাইডাৰত পাৰ হৈ পথৰ আনটো ফালে ৰৈ থকা এখন ট্ৰাকত প্ৰচণ্ড জোৰে খুন্দা মাৰে।

যাৰ ফলতে বন্ধু কেইজনে যাত্ৰা কৰা বাহনৰ একেবাৰে থেতেলা খাই য়ায়। আৰক্ষী আৰু স্থানীয় লোকে কোনোমতে হে ভাঙি থেতেলা খোৱা বাহন কাটি মৃতদেহ কেইটা উদ্ধাৰ কৰে। লগতে আহত জনত হাস্পতালত ভৰ্তি কৰাই।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *