Beautiful চাৰাক লৈ চিন্তিত শচীন তেণ্ডলকাৰ…

Beautiful চাৰাক লৈ চিন্তিত শচীন তেণ্ডলকাৰ…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

ডিজিটেল ডেস্কঃ ক্ৰিকেটৰ ভগৱানস্বৰূপ শচীন তেণ্ডলকাৰৰ দুহিতা চাৰা তেণ্ডুলকাৰ প্ৰায়ে সংবাদ শিৰোনামত থাকে। যুৱ ক্ৰিকেটাৰ শুভমন গীলৰ সৈতে প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত থকা বুলি প্ৰায়ে চৰ্চাত থকা চাৰা তেণ্ডুলকাৰক লৈ এইবাৰ চিন্তিত হৈ পৰিছে পিতৃ শচীন তেণ্ডলকাৰ। চাৰাৰ শেহতীয়া জনপ্ৰিয়তাক লৈ চিন্তিত পিতৃ শচীন তেণ্ডলকাৰে বৃদ্ধি কৰিছে চাৰাৰ লগত থকা নিৰাপত্তাৰক্ষীৰ সংখ্যা।

এতিয়াৰে পৰা প্ৰতিমুৰ্হূততে চাৰা তেণ্ডলকাৰৰ সৈতে প্ৰায় ৪গৰাকীকৈ নিৰাপত্তাৰক্ষী। উল্লেখ কৰা প্ৰয়োজন যে, দিনক দিনে চাৰাৰ সামাজিক মাধ্যমতো অনুৰাগীৰ সংখ্যা অভাৱনীয়ভাৱে বৃদ্ধি পাইছে। যেতিয়াই চাৰাই এখন ফটো আপলোড কৰে, তেতিয়াই লাখ লাখজনে প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰে চাৰাৰ ফটোত।

Sara Tendulkar Turns Up The Heat With Black Sari and Backless Blouse Look -  In Pics | News | Zee News

শেহতীয়াকৈ চাৰাৰ কেইখনমান বিশেষ ফটো অধিক ভাইৰেল হৈছে। কলা শাৰীৰে ফটোশ্বুট কৰা চাৰা তেণ্ডলকাৰ মোহময়ী ৰূপ দেখি বিভিন্ন জনে ভিন্ন কমেন্ট কৰিছে। বহুতে চাৰাৰ এই ৰূপ বিয়াৰ বাবে নেকি বুলিও প্ৰশ্ন কৰিছে!

Sara Tendulkar, Glossy In Saree - Pics

উল্লেখ কৰা প্ৰয়োজন যে,  চাৰা তেণ্ডলকাৰৰ বৰ্তমান বয়স ২৬বছৰ। ১৯৯৭চনৰ ১২ অক্টোবৰত জন্ম হৈছিল চাৰা।  লণ্ডনত শিক্ষা গ্ৰহণ কৰা চাৰা বৰ্তমান দেশতে ব্যৱসায়িক ভিন্ন কামত ব্যস্ত হৈ আছে।

Sara Tendulkar Turns Up The Heat With Black Sari and Backless Blouse Look -  In Pics | News | Zee News

Tags:

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *