এইবাৰ শলঠেকত বীৰেণ ছাৰ, ছাত্ৰীক ভাল পাবলৈ গৈ ৰোষত পৰিল অভিভাৱকৰ

এইবাৰ শলঠেকত বীৰেণ ছাৰ, ছাত্ৰীক ভাল পাবলৈ গৈ ৰোষত পৰিল অভিভাৱকৰ

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

শলঠেকত বীৰেণ ছাৰ, কন কন ছাত্ৰীক ভাল পাবলৈ গৈ ৰোষত পৰিল অভিভাৱকৰ

এইবাৰ পাল বীৰেণ ছাৰৰ। শুদাই নেৰে ৰাইজে, ক্ষমা খুজি খুজি ভাগৰি পৰিছে ছাৰ। পাছে সাৰি যায় ক’ত অৱশেষত আৰক্ষীৰ সৈতে যাত্ৰা কৰিলে থানালৈ বুলি।

কন কন ছাত্ৰীক প্ৰেম কৰিবলৈ গৈ শলঠেকত প্ৰাকমিক বিদ্যালয়ৰ প্ৰধান শিক্ষক। ছাত্ৰীক মৰম যাঁচি ভাৱিছিল সাৰি যাব, পাছে অভিভাৱকে সকলো জানি পাৰি খেদি আহে বিদ্যালয়লৈ। বহু ছাত্ৰীৰ মুখত এটাই নাম ‘এয়া কাম কৰিছে বীৰেণ ছাৰে’।

এইবাৰ ৰাইজৰ ৰোষত এগৰাকী প্ৰাথমিক বিদ্যাল়য়ৰ প্ৰধান শিক্ষক। ছাৰৰ নাম বীৰেণ দাস। বীৰেণ ছাৰৰ আকৌ ছাত্ৰ ছাত্ৰীক পাঠদানৰ প্ৰতি চকু নাই। চকু পঞ্চম শ্ৰেণীৰ কণ কণ ছাত্ৰীৰ ওপৰত।

মৰম কৰাৰ চলেৰে প্রায়েই যৌন আতিশায্য চলাই পঞ্চম শ্ৰেণীৰ ছাত্ৰীৰ ওপৰত। একাংশ অভিভাৱক আৰু ছাত্ৰ ছাত্ৰী ৰোষৰ পৰিল বীৰেণ দাস নামৰ প্ৰধান শিক্ষক গৰাকী।

স্থানীয় ৰাইজে লপা থপা দি ৰঙিয়া আৰক্ষীক গতাই দিয়ে প্ৰধান শিক্ষক গৰাকীক। ৰঙিয়া শিক্ষা খণ্ডৰ অন্তৰ্গত জাঁজিকোনাস্তিত নৱ মিলন প্ৰাথমিক বিদ্যালয়ৰ প্ৰধান শিক্ষক বীৰেণ দাস। ইয়াৰ পূৰ্বেও এনে বহু অভিযোগ আছে বীৰেণ দাসৰ ওপৰত।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *