আজি মাৰ্চ মাহৰ শেষৰটো শনিবাৰ, এই ৰাশিৰ লোক সকলৰ ওপৰত পৰিব দেৱ-দেৱীৰ অসীম কৃপা, ঘৰলৈ আহিব সুখ, সমৃদ্ধি

আজি মাৰ্চ মাহৰ শেষৰটো শনিবাৰ, এই ৰাশিৰ লোক সকলৰ ওপৰত পৰিব দেৱ-দেৱীৰ অসীম কৃপা, ঘৰলৈ আহিব সুখ, সমৃদ্ধি

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

আজি মাৰ্চ মাহৰ শেষৰটো শনিবাৰ, এই ৰাশিৰ লোক সকলৰ ওপৰত পৰিব দেৱ-দেৱীৰ অসীম কৃপা, ঘৰলৈ আহিব সুখ, সমৃদ্ধি

আজি ইংৰাজী মাৰ্চ মাহৰ শেষৰটো শনিবাৰ তথা চ’ত মাহৰ কৃষ্ণ পক্ষৰ পঞ্চমটো দিন। আজি নিশা ৯.১৪ বজালৈ চলিব পঞ্চমী তিথি। আজি ৰং পঞ্চমীৰ উৎসৱ। আজিৰ এই সকল ৰাশিৰ জাতক -জাতিকাৰ বাবে দিনটো হ’ব অতিকে বিশেষ।

মেষ ৰাশি
এই ৰাশিৰ লোকৰ আজি চাকৰিৰ ক্ষেত্ৰত দৰমহা বৃদ্ধি হোৱাৰ সম্ভাৱনা । ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰতো অধিক লাভ। বিবাহিত জীৱনত ভাল খবৰ পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আজি মহিলাসকলৰ বাবে সুখৰ দিন হ’ব। ৰাজনীতিৰ লগত জড়িত মানুহৰ স্থিতি বাঢ়িব।
শুভ ৰং- সেউজীয়া
শুভ সংখ্যা- ৪

বৃষ ৰাশি
আজি যিকোনো সিদ্ধান্তত পৰিয়ালৰ পৰা সমৰ্থন পাব। ক্ৰীড়াৰ লগত জড়িত লোকসকলে তেওঁলোকৰ প্ৰশিক্ষকৰ পৰা গুৰুত্বপূৰ্ণ কিবা শিকিবলৈ সুযোগ পাব। বিবাহিত জীৱনত চলি থকা বিসংগতি আজি শেষ হ’ব।
শুভ ৰং- হালধীয়া
শুভ সংখ্যা- ১

মিথুন ৰাশি
আজি ব্যৱসায় কৰা মানুহেডাঙৰ অৰ্ডাৰ পাব। ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে তেওঁলোকৰ ছিনিয়ৰৰ সহায়ত অসম্পূৰ্ণ প্ৰকল্প সম্পন্ন কৰিব। বৈবাহিক সম্পৰ্কত সুখ আৰু সম্প্ৰীতি বাঢ়িব। ৰাজনীতিৰ লগত জড়িত লোকৰ সন্মান বাঢ়িব।
শুভ ৰং- কমলা
শুভ সংখ্যা- ৯

কৰ্কট ৰাশি
আজি এই ৰাশিৰ লোকে বিশ্বাসযোগ্য বন্ধু-বান্ধৱীৰ পৰামৰ্শ লাভ কৰি কামত সফল হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ আত্মবিশ্বাসে আপোনাৰ উত্তৰণত সহায় কৰিব। বিবাহিত জীৱন সুখী হব, প্ৰেমৰ ক্ষেত্ৰতো ভাল দেখা যায়।
শুভ ৰং- নীলা
শুভ সংখ্যা- ৩

সিংহ ৰাশি
আজি ৰাজনীতিৰ ক্ষেত্ৰত সুনাম বাঢ়িব। হাৰ্ডৱেৰ ব্যৱসায়ীসকলৰ আয় বৃদ্ধি পাব। নতুনকৈ কৰ্মত যোগদান কৰা লোকসকলৰ বাবে আজি এটা ভাল দিন। আজি ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ বাবে মিশ্ৰিত দিন হ’বলৈ গৈ আছে। স্বাস্থ্য সম্পৰ্কীয় সমস্যাৰ পৰা সকাহ পাব।
শুভ ৰং – মেজেন্টা
ভাগ্যৰ সংখ্যা- ৫

কন্যা ৰাশি
আজি কৰ্মোদ্যমী মহিলাৰ উপাৰ্জন বৃদ্ধি পাব। নৱবিবাহিত দম্পতীয়ে আজি আৰ্থিক দিশত ভাল খবৰ লাভ কৰিব। বাহিৰৰ খাদ্য খোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক পেটৰ সমস্যাই দেকা দিব পাৰে।
শুভ ৰং- গোলাপী
শুভ সংখ্যা- ৪

তুলা ৰাশি
আজি কম্পিউটাৰ কাৰ কৰা সকলে কিছু সাৱধান হব। বৈবাহিক সম্পৰ্কত ঘটি থকা ভুল বুজাবুজিবোৰ আজি শেষ হৈ যাব, যাৰ ফলত আপোনাৰ সম্পৰ্কত সুখ বৃদ্ধি পাব। স্বাস্থ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা আজি আপুনি ভালেই থাকিব।
শুভ ৰং – মেৰুণ
ভাগ্যৰ সংখ্যা- ৩

বৃশ্চিক ৰাশি
সম্পত্তিত বিনিয়োগ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিছে তেন্তে আজি ইয়াৰ বাবে এটা ভাল দিন। আজি অফিচত নিজৰ কামত মনোনিৱেশ কৰক, কাকো কোৱাৰ সুযোগ নিদিব। স্বাস্থ্য সম্পৰ্কীয় সমস্যাৰ পৰা আজি আপুনি সকাহ পাব।
শুভ ৰং – সোণালী
শুভ সংখ্যা- ৫

ধনু ৰাশি
আজি প্ৰৱেশ পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলোৱা ছাত্ৰ-ছাত্ৰীয়ে ভাল খবৰ পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। গহনা ব্যৱসায়ীসকলৰ আজি ভাল বিক্ৰী হ’ব। বিগত দিনত বাকী থকা কাম আজি সম্পূৰ্ণ কৰিব ছাত্ৰ-ছাত্ৰীয়ে। বাহন চলোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক।
শুভ ৰং- ৰঙা
শুভ সংখ্যা- ৪

মকৰ ৰাশি
আজি আপোনাৰ ঘনিষ্ঠ বন্ধুৰ সহায়ত ভাল চাকৰি পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। যি ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে প্ৰতিযোগিতাৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলাইছে, তেওঁলোকে সফলতা লাভ কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। ঘৰৰ বয়োজ্যেষ্ঠসকলৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লোৱাৰ প্ৰয়োজন।
শুভ ৰং – ৰূপালী
শুভ সংখ্যা- ৩

কুম্ভ ৰাশি
আজি এই ৰাশিৰ লোকে ব্যৱসায় আৰু অধিক সম্প্ৰসাৰণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। স্বাস্থ্য সম্পৰ্কীয় সমস্যাৰ পৰা সকাহ পাব। অপ্ৰয়োজনীয় খৰচ বন্ধ কৰিব লাগিব। ব্যক্তিগত শিক্ষকৰ বাবে দিনটো বৰ ভাল হ’ব।
শুভ ৰং – বেঙুনীয়া
শুভ সংখ্যা- ২

মীন ৰাশি
ৰাজনীতিৰ লগত জড়িত মানুহে কোনোবা ডাঙৰ পৰিকল্পনাত সফলতা লাভ কৰিব। লেখকৰ বাবে আজিৰ দিনচো খুবেই ভাল। মাৰ্কেটিং ব্যৱসায় কৰা লোকৰ উপাৰ্জন বৃদ্ধি পাব। ঠিকাভিত্তিক কাম কৰা মানুহে আজি এটা ডাঙৰ চুক্তি পাব।
শুভ ৰং- সেউজীয়া
শুভ সংখ্যা- ৪

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *