চলি আছে ৰাজ চক্ৰৱৰ্তী যোগঃ ভাগ্যত প্ৰধানমন্ত্ৰী হোৱাৰো যুগ আছে হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ…

চলি আছে ৰাজ চক্ৰৱৰ্তী যোগঃ ভাগ্যত প্ৰধানমন্ত্ৰী হোৱাৰো যুগ আছে হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

ডিজিটেল ডেস্কঃ  অসমৰ মুখ্যমন্ত্ৰী ড০ হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ বাবে ২০২৪বৰ্ষটো কেনে হব! জ্যোতিষশাস্ত্ৰই মুখ্যমন্ত্ৰীগৰাকীৰ ভৱিষ্যতক লৈ কি কয়! জ্যোতিষ শাস্ত্ৰৰ মতে, বৰ্তমান হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ অতিপাত ভাল দশা চলি আছে। তেওঁৰ বৰ্তমান শুক্ৰৰ মহাদশা চলি আছে। এই দশা এগৰাকী সামাজিক ব্যক্তিৰ বাবে খুবেই ভাল বুলি গণ্য কৰা হয়।

হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ শুক্ৰৰ দশা অতি দীঘলীয়াকৈ চলি থাকিব, যাৰবাবে ২০২৬তো মুখ্যমন্ত্ৰী হোৱা ১০০শতাংশ সম্ভাৱনা আছে ড০ হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ। জ্যোতিষশাস্ত্ৰৰ মতে,  ২০২৬ৰ ২৯ছেপ্তেম্বৰৰ পৰা ২০২৭ৰ নৱেম্বৰৰ ভিতৰত হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ নাম দেশৰ প্ৰধানমন্ত্ৰী পদৰ বাবেও নমিনেশ্যন হ’ব পাৰে। এই সময়চোৱাত প্ৰধানমন্ত্ৰী হোৱাৰ যোগো আছে বুলি জ্যোতিষশাস্ত্ৰই কয়। এই সময়চোৱাত ড০ শৰ্মাৰ ৰাজযোগতকৈ ওপৰত অৰ্থাত ৰাজ চক্ৰৱৰ্তী যোগ চলিব।

আনহাতে জ্যোতিষশাস্ত্ৰৰ মতে, ২০২৪ৰ মে মাহৰ পাছত কংগ্ৰেছৰ দিন বেয়া হোৱাৰ বিপৰীতে বিজেপি আৰু AIUDFৰ দিন খুবেই ভাল হ’ব।  ২০২৪ৰ ফেব্ৰুৱাৰী মাহৰ লৈকে প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোডীৰ গ্ৰহ দোষ আছে বুলিও জ্যোতিষশাস্ত্ৰত উল্লেখ আছে। জ্যোতিষশাস্ত্ৰৰ মতে, ২০২৪ৰ লোকসভা নিৰ্বাচনত বিজেপিত কিছু অৰিয়াঅৰিঁ হ’ব যদিও ভাল ফলাফল প্ৰদৰ্শন কৰিব।

Tags:

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *