উপহাৰ হিচাপে পাইছে নেকি গণেশ অথবা ঘোঁৰাৰ ছবি, কিমান শুভ জানেনে !

উপহাৰ হিচাপে পাইছে নেকি গণেশ অথবা ঘোঁৰাৰ ছবি, কিমান শুভ জানেনে !

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

উপহাৰ হিচাপে পাইছে নেকি গণেশ অথবা ঘোঁৰাৰ ছবি, কিমান শুভ জানেনে !

উপহাৰ হিচাপে বহুতেই বিভিন্ন সামগ্ৰী লাভ কৰো। প্ৰায়ে আমি আমাৰ প্ৰিয়জনক বিশেষ অনুভৱ কৰিবলৈ আৰু আমাৰ অনুভৱ প্ৰকাশ কৰিবলৈ কিবা এটা উপহাৰ দিওঁ। জ্যোতিষ শাস্ত্ৰটো এই উপহাৰবোৰৰ অতি বিশেষ তাৎপৰ্য আছে।

গতিকে সকলোৱে অতি চিন্তাশীলভাৱে উপহাৰ দিব লাগে আৰু কাৰোবাৰ পৰা অতি চিন্তাশীলভাৱে উপহাৰ ল’ব লাগে কাৰণ ই আপোনাৰ ভাগ্যত প্ৰত্যক্ষভাৱে প্ৰভাৱ পেলায়। কেনে ধৰণৰ সামগ্ৰী উপহাৰ হিচাপে দিলে বা পালে ভাল-

১) ৰূপৰ কলম:
যদি কোনো ব্যক্তিয়ে ৰূপৰ কলম উপহাৰ হিচাপে লাভ কৰে, তেন্তে তেওঁ নিশ্চিতভাৱে সেই কলৰ নিজৰ অধ্যয়ন কক্ষত ৰাখিব লাগে। ই কৰ্মক্ষেত্ৰত সফলতা আনে আৰু জ্ঞান বৃদ্ধি কৰে।

২) ভগৱান গণেশৰ মূৰ্তি:
যদি ভগৱান গণেশৰ ৰূপৰ মূৰ্তি এটা উপহাৰ হিচাপে গ্ৰহণ কৰা হয় তেন্তে ইয়াৰ অৰ্থ হ’ল ব্যক্তিজনৰ সমস্যাবোৰ নাইকিয়া হৈ যাব আৰু তেওঁ অতি সোনকালে সফলতা লাভ কৰিবলৈ গৈ আছে।

৩) ভগৱান গণেশৰ ছবি
উপহাৰ হিচাপে যদি কোনোবাই আপোনাক কোনো মূৰ্তি বা ছবি দিয়ে য’ত দুজন ভগৱান গণেশৰ চিত্ৰ অংকন কৰা আছে, তেন্তে এই উপহাৰ আপোনাৰ বাবে শুভ হ’ব পাৰে, কিন্তু মনত ৰাখিব যে উপহাৰত পোৱা এই ছবিখনত, কেৱল ভগৱান গণেশৰ মুখখন দুয়োফালে দৃশ্যমান, পিঠিত নহয়।

৪) সাতটা ঘোঁৰাৰ ছবি:
যদি আপুনি সাতটা বগা ঘোঁৰাৰ ছবি উপহাৰ হিচাপে পায়, তেন্তে সেয়া আপোনাৰ বাবে অতি শুভ হ’ব। এনে ছবি বা শ্ব’ পিচক ফেং ছুইত শুভ বুলি গণ্য কৰা হয়। এনে এখন ছবি উপহাৰ হিচাপে লাভ কৰিলে আপোনাৰ উপাৰ্জনৰ উৎস বৃদ্ধি পাব।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *