আৰম্ভ নৱৰাত্ৰিৰ গজকেশৰী যোগ, এই ৪ ৰাশিৰ ধনৰ আগমণ, সৌভাগ্য, সন্মান বৃদ্ধিৰ যোগ

আৰম্ভ নৱৰাত্ৰিৰ গজকেশৰী যোগ, এই ৪ ৰাশিৰ ধনৰ আগমণ, সৌভাগ্য, সন্মান বৃদ্ধিৰ যোগ

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

আৰম্ভ নৱৰাত্ৰিৰ গজকেশৰী যোগ, এই ৪ ৰাশিৰ ধনৰ আগমণ, সৌভাগ্য, সন্মান বৃদ্ধিৰ যোগ

আৰম্ভ হৈছে নৱৰাত্ৰিৰ পৱিত্ৰ দিন। মা দুৰ্গাৰ প্ৰথম শৈলাপুত্ৰী ৰূপৰ পূজা কৰা হয় এই সময়ত। আজি সন্ধিয়া ৭ বাজি ৩২ মিনিটৰ পৰা আৰম্ভ হৈছে গজকেশৰী যোগ। এই যোগত কিছুমান ৰাশিৰ লোকৰ জীৱনলৈ ধনৰ আগমণ হয়।

কুনণ্ডলীত এই গজকেশৰী যোগ নামিলে কেৱল ধনেই নহয়, সৌভাগ্য আহে জীৱনলৈ, লগতে সন্মানো বৃদ্ধি পায়। টকা সম্পৰ্কীয় সকলো সমস্যা দূৰ হয়। এই যোগ কি কি ৰাশিৰ ওপৰত পৰিব-

মেষ ৰাশি-
নৱৰাত্ৰিৰ ৯ দিনত আলৌকিক পৰিৱৰ্তন হ’ব। টকা সম্পৰ্কীয় সমস্যাৰ পৰা সকাহ পাব। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি পূৰ্বতকৈ উন্নত হ’ব বিবাহিত জীৱন তথা প্ৰেমৰ ক্ষেত্ৰত শুভ।

সিংহ ৰাশি-
শক্তি আৰু আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি পাব। মানসিক চাপৰ পৰা সকাহ পাব। আয়ৰ নতুন উৎসৰ পৰা আৰ্থিক লাভ। পৰিয়ালৰ সৈতে ভ্ৰমণৰ যোগ। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত মধুৰতা থাকিব।

তুলা ৰাশি-
দীৰ্ঘদিন ধৰি বাকী থকা কাম সফল হব। আয় বৃদ্ধিৰ নতুন সুযোগ আহিব। জীৱনৰ প্ৰতিটো ক্ষেত্ৰতে আপুনি আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰিব।

ধনুৰাশি- পৰিয়ালৰ সদস্যৰ পৰা সহায় লাভ। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী হব। কৰ্মক্ষেত্ৰত পদোন্নতিৰ সম্ভাৱনা। কেৰিয়াৰত যথেষ্ট অগ্ৰগতি লাভ কৰিব।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *