লুকুৱাই থৈছিল বহু বছৰে! জনপ্ৰিয় গায়ক তথা অভিনেতা দিলজীৎ পূৰ্বৰে পৰা বিবাহিত, আছে এটি সন্তানো

লুকুৱাই থৈছিল বহু বছৰে! জনপ্ৰিয় গায়ক তথা অভিনেতা দিলজীৎ পূৰ্বৰে পৰা বিবাহিত, আছে এটি সন্তানো

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

লুকুৱাই থৈছিল বহু বছৰে! জনপ্ৰিয় গায়ক তথা অভিনেতা দিলজীৎ পূৰ্বৰে পৰা বিবাহিত, আছে এটি সন্তানো

জনপ্ৰিয় গায়ক তথা বৰ্তমানে নিজৰ অভিনয়েৰেও দৰ্শকৰ মন আকৰ্ষিত কৰা দিলজীতৰ কথা বহু লোকেই হয়তো নাজানে। নজনাটোও স্বাভাৱিত। লাইম লাইটৰ পৰা পৰিয়ালক দূৰত ৰাখে দিলজীতে।

কোনোদিনো ব্যক্তিগত কথা কতো সদৰি কৰা নাই গায়ক তথা অভিনেতাগৰাকীয়ে। পাছে সন্দেহ কৰা অনুসৰি পূৰ্বৰে পৰা বিবাহিত ৪০ বৰ্ষীয় গায়কগৰাকী। লগতে আছে এটি পুত্ৰ সন্তানো।

এই কথা দিলজীতে নিজে সদৰি নকৰিলেও বহু অন্য কথাৰ পৰা এয়া সন্দেহ কৰা হৈছে। এবাৰ কিয়াৰা আদবানীৰ কথাৰ পৰাও দিলজীৎ বিবাহিত তথা পিতৃ বুলি ওলাই পৰে।

‘গুড নিউজ’ ছবিত অক্ষয়, কৰিণা কাপুৰ, দিলজীৎ আৰু কিয়াৰাই একেলগে কাম কৰিছিল। সেই ছবিৰ সময়তে এক সাক্ষাতত কিয়াৰা আদৱানীয়ে কৈছিল ছবিখনত কেৱল তাইৰ বাহিৰে সকলো লোকেই বিবাহিত আৰু সেই সলকলোৰে সন্তানো আছে।

লগতে ইয়াকো সন্দেহ কৰা হয় যে, দিলজীতৰ পৰিয়াল পত্নী তথা সন্তান বৰ্তমানে আমেৰিকাত বাস কৰে । এবাৰ দিলজীতে নিজেও সাক্ষাতত কৈছিল যে, পৰিয়ালক সদায়ে লাইম লাইটৰ পৰা দূৰত ৰাখে, যাতে কোনোদিনে কোনোধৰণৰ ট্ৰোলৰ সন্মুখিন নহয় পৰিয়াল, আৰু মানসিক অশান্তিত নোভোগে।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *