এই ৰাশিৰ লোকৰ আজি ভাগ্যোদয় হ’ব, মা লক্ষ্মীৰ আশীৰ্বাদ থাকিব কিছু লোকৰ ওপৰত, যাত্ৰা বাৰণ কৰক এই লোকে

এই ৰাশিৰ লোকৰ আজি ভাগ্যোদয় হ’ব, মা লক্ষ্মীৰ আশীৰ্বাদ থাকিব কিছু লোকৰ ওপৰত, যাত্ৰা বাৰণ কৰক এই লোকে

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

এই ৰাশিৰ লোকৰ আজি ভাগ্যোদয় হ’ব, মা লক্ষ্মীৰ আশীৰ্বাদ থাকিব এই ৰাশিৰ লোকৰ ওপৰত, যাত্ৰা বাৰণ কৰক এই লোকে

মেষ ৰাশি
আজি আপোনাৰ দিনটো এক শক্তিশালী দিন হিচাপে পৰিগণিত হ’ব। নতুন মানুহ লগ পাব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত নতুন নতুন পৰীক্ষা-নিৰীক্ষা চেষ্টা কৰিব পাৰে। প্ৰেমৰ জীৱন যাপন কৰা লোকসকলে হয়তো পৰিয়ালত বিৰোধিতাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সজাগ হওক।
শুভ সংখ্যা – ৬
শুভ ৰং- নীলা

বৃষ ৰাশি
আজিৰ দিনটো জটিলতাৰে ভৰা দিন হ’ব পাৰে। আপুনি হয়তো কোনো কামৰ বাবে চিন্তিত হৈ পৰিছে। পাৰিবাৰিক সম্পৰ্কত উত্তেজনা হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত বিৰোধীয়ে ষড়যন্ত্ৰ কৰিব পাৰে। মা লক্ষ্মীৰ আশীৰ্বাদ থাকিব।
শুভ সংখ্যা – ৮
শুভ ৰং – বগা

মিথুন ৰাশি
আজি আপুনি আৰ্থিক সুবিধা লাভ কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়িক দৃষ্টিকোণৰ পৰা আজি এটা ভাল দিন হ’ব। বিনিয়োগে উন্নত ফলাফল পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। নিবনুৱা লোকে চাকৰি পাব পাৰে। প্ৰিয়জনৰ সৈতে ভ্ৰমণৰ যোগ।
শুভ সংখ্যা – ১
শুভ ৰং – হালধীয়া

কৰ্কট ৰোগ
কৰ্মক্ষেত্ৰত পদবী আৰু প্ৰতিপত্তি বৃদ্ধি পাব। উচ্চপদস্থ বিষয়াৰ পৰা সমৰ্থন পোৱাৰ যোগ। সন্তানৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ অৱনতি ঘটিব পাৰে, আজিৰ দিনটোত মিঠা পৰিহাৰ কৰি চলক। গাড়ী চলোৱাৰ সময়ত সাৱধান হওক।
শুভ সংখ্যা – ৩
শুভ ৰং – ৰঙা

সিংহ ৰাশি
আজিৰ দিনটো শুভ, জীৱনলৈ কঢ়িয়াই আনিব ইতিবাচক ফলাফল। দীৰ্ঘ দূৰত্বৰ যাত্ৰাত যোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পৰিয়ালত উত্তেজনা নাইকিয়া হৈ যাব। পৰিয়ালৰ সৈতে ধৰ্মীয় ভ্ৰমণলৈ যোৱাৰ যোগ। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক।
শুভ সংখ্যা – ১
শুভ ৰং – মেৰুণ

কন্যা ৰাশি
আজি কোনো খৰখেদা সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ নকৰিব, আৰ্থিক লোকচান হ’ব পাৰে। বিপদজনক কামত লিপ্ত হ’লে সমস্যা বৃদ্ধি পাব পাৰে। ঘৰৰ বয়োজ্যেষ্ঠসকলৰ পৰা পৰামৰ্শ লোৱাৰ পিছতহে জীৱনৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত লওক। আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বাবে চিন্তিত হ’ব পাৰে।
শুভ সংখ্যা – ৯
শুভ ৰং – বগা

তুলা ৰাশি
বিবাহিত জীৱনত শান্তি থাকিব। আপুনি হয়তো আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা কিছু ভাল খবৰ পাব। অতি সোনকালে এটা সন্তানৰ আশীৰ্বাদ লাভ কৰিব। খৰখেদাকৈ কোনো সিদ্ধান্ত লোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক। স্বাস্থ্যৰ উন্নতি হ’ব।
শুভ সংখ্যা – ৭
শুভ ৰং – সেউজীয়া

বৃশ্চিক ৰাশি
আজি সামাজিক খণ্ডত কাম কৰা লোকসকলৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’বলৈ গৈ আছে। উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস পোৱাৰ পৰা সুখ থাকিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত থকা বাধাসমূহ দূৰ হ’ব। ছাত্ৰ-ছাত্ৰীয়ে প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত মনে বিচৰা সফলতা লাভ কৰিব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ উন্নতি ।
শুভ সংখ্যা – ১
শুভ ৰং – নীলা

ধনু ৰাশি
আজি ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ বাবে ভাল দিন হ’ব। পত্নীৰ লগত বিবাদ হ’ব পাৰে। আৰ্থিক সমস্যা বাঢ়িব পাৰে। আপুনি হয়তো কোনো আত্মীয়ৰ পৰা টকা ধাৰলৈ ল’ব লাগিব। স্বাস্থ্যৰ বাবে বেছি চিন্তা নকৰিব।
শুভ সংখ্যা – ৬
শুভ ৰং – হালধীয়া

মকৰ ৰাশি
খৰখেদাকৈ কাম কৰাৰ পৰা বিৰত থাকিব লাগে। অপচয়কাৰী ব্যয় পৰিহাৰ কৰক। পৰিয়ালৰ যিকোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ বিষয়ত আপোনাৰ মতামত শুনা যায়। সন্মান বাঢ়িব। অভিভাৱকৰ পৰা আৰ্থিক সাহায্য লাভ কৰিব পাৰে।
শুভ সংখ্যা – ৫
শুভ ৰং – আকাশী নীলা

কুম্ভ ৰাশি
আজিৰ দিনটো কিছু অশান্তি দায়ক হব কিছুমান জাতক-জাতিকাৰ বাবে। চৰকাৰী আঁচনিত বিনিয়োগ কৰিলে ভাল আৰ্থিক লাভ হ’ব পাৰে। অভিভাৱকৰ সহায়ত কিছু কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। গাড়ী চলোৱাৰ সময়ত সাৱধান হওক।
শুভ সংখ্যা – ৭
শুভ ৰং – গুলপীয়া

মীন ৰাশি
আজি হয়তো আপুনি আৰু অধিক কষ্ট কৰিব লাগিব। পৰিয়াল আৰু কাৰ্যালয়ত মানসিক চাপ কমি যাব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সজাগ হওক। ভ্ৰমণলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। শিশুৰ ভৱিষ্যত আৰু শিক্ষাক লৈ চিন্তা হ’ব পাৰে।
শুভ সংখ্যা – ৪
শুভ ৰং – সেউজীয়া

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *