দৈনিক ৰাশিফল- মীন ৰাশিৰ লোকৰ আজি উজলি উঠিব ভাগ্য, লগতে এই ৰাশিৰ ঘৰলৈ প্ৰৱেশ ঘটিব মা লক্ষ্মীৰ

দৈনিক ৰাশিফল- মীন ৰাশিৰ লোকৰ আজি উজলি উঠিব ভাগ্য, লগতে এই ৰাশিৰ ঘৰলৈ প্ৰৱেশ ঘটিব মা লক্ষ্মীৰ

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

দৈনিক ৰাশিফল- মীন ৰাশিৰ লোকৰ আজি উজলি উঠিব ভাগ্য, লগতে এই ৰাশিৰ ঘৰলৈ প্ৰৱেশ ঘটিব মা লক্ষ্মীৰ

মেষ ৰাশি
ঘৰত শুভ কাম-কাজ হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ কামবোৰ সোনকালে সম্পূৰ্ণ হ’ব। জীৱনত সুখ আৰু আৰাম থাকিব। অবিৰতভাৱে অতিথিৰ আগমন হ’ব।
শুভ সংখ্যা -৯
শুভ ৰং- সেউজীয়া

বৃষ ৰাশি
ঘৰখনত এক আনন্দৰ পৰিবেশ। ব্যক্তিত্ব শক্তিশালী হ’ব। বাকী থকা বিষয়বোৰ আপোনাৰ পক্ষত সমাধান হ’ব। সকলোতে ইতিবাচকতা থাকিব। আপুনি আত্মবিশ্বাসেৰে ভৰি পৰিব। আপোনাৰ কথা-বতৰা আৰু আচৰণ মধুৰ হ’ব।
শুভ সংখ্যা – ২
শুভ ৰং- হালধীয়া ।

মিথুন ৰাশি
গুৰুত্বপূৰ্ণ কামত বিবেচনাৰে কাম কৰক। কামত স্পষ্টতা আনিব। বাজেটৰ নিয়ন্ত্ৰণ আপোনাৰ হাতত থাকিব। আইনী বিষয়ত ভুলৰ পৰা আঁতৰি থাকক। বয়োজ্যেষ্ঠসকলৰ পৰা সমৰ্থন পাব। অত্যধিক উৎসাহ পৰিহাৰ কৰক।
শুভ সংখ্যা – ৯
শুভ ৰং- ৰঙা

কৰ্কট ৰোগ
কৰ্ম আৰু ব্যৱসায়ত আৰ্থিক লাভ বৃদ্ধি পাব। ব্যৱসায়িক সুযোগৰ উন্নতি হ’ব। ডাঙৰ ডাঙৰ লক্ষ্যত উপনীত হ’বলৈ চেষ্টা কৰিব। আত্মীয়ক লগ কৰিব। লাভৰ সম্ভাৱনা ভাল হ’ব পাৰে।
শুভ সংখ্যা – ৭
শুভ ৰং- আকাশী নীলা

সিংহ ৰাশি
​পৰিচালনাৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ বুজাবুজি আৰু সিদ্ধান্ত গ্ৰহণৰ ক্ষমতা বৃদ্ধি পাব। আপুনি আপোনাৰ কামত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰিব। সামাজিক বিষয়বোৰ উন্নত হ’ব। আপোনাৰ লক্ষ্যৰ প্ৰতি উৎসৰ্গিত হৈ থাকিব। উৎসাহেৰে কাম কৰিব।
শুভ সংখ্যা – ১
শুভ ৰং- বগা

কন্যা ৰাশি
আপোনাৰ ভাগ্যই জয়ী হ’ব। আপুনি ৰিস্কি কামত আগ্ৰহী হ’ব। আকৰ্ষণীয় অফাৰ লাভ কৰিব। ধৰ্ম, বিশ্বাস আৰু আধ্যাত্মিকতাৰ শক্তি পাব। উচ্চ শিক্ষাৰ ওপৰত গুৰুত্ব দিয়ক। কামৰ দক্ষতা বৃদ্ধি পাব।
শুভ সংখ্যা – ৭
শুভ ৰং- সেউজীয়া

তুলা ৰাশি
​ধৈৰ্য্যৰে কাম কৰিলে সফলতা লাভ কৰিব। স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰত অসাৱধানতা পৰিহাৰ কৰক। পৰিয়ালত সুখ আৰু আৰাম থাকিব। আত্মীয়ৰ পৰা সমৰ্থন পাব। কৰ্তৃপক্ষক বিশ্বাস কৰক। অনুশাসন বজাই ৰাখক।
শুভ সংখ্যা – ৩
শুভ ৰং- মেৰুণ

বৃশ্চিক ৰাশি
ৰাশিফলব্যক্তিগত জীৱনত সম্পৰ্ক উন্নত হ’ব। আপুনি আত্মবিশ্বাসেৰে আগবাঢ়ি যাব। অংশীদাৰসকলে হয়তো সফলতা লাভ কৰিব। মানসিক সম্পৰ্ক অধিক শক্তিশালী হৈ উঠিব। গুৰুত্বপূৰ্ণ বিষয়ত ঘৰৰ বয়োজ্যেষ্ঠসকলৰ পৰা পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব।
শুভ সংখ্যা – ৬
শুভ ৰং- সোণালী

ধনু ৰাশি
দৈনন্দিন কামত সহজতা বজাই ৰাখক। সহকৰ্মীসকলৰ সৈতে যোগাযোগ বৃদ্ধি পাব। আত্মবিশ্বাস উচ্চ হৈ থাকিব। কামৰ বিষয়ত সাৱধান হওক। সময়মতে দায়িত্ব সম্পূৰ্ণ কৰক। নতুন মানুহক বেছি বিশ্বাস নকৰিব।
শুভ সংখ্যা – ৮
শুভ ৰং- নীলা

মকৰ ৰাশি
প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত সফল হ’ব। অধ্যয়নৰ ক্ষেত্ৰত আপুনি আগবাঢ়ি যাব। কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰত অগ্ৰগতি হ’ব। সকলোকে লগত লৈ আগবাঢ়ি যাব। ভ্ৰমণ আৰু মনোৰঞ্জনৰ সুযোগ থাকিব।
শুভ সংখ্যা – ৪
শুভ ৰং- হালধীয়া

কুম্ভ ৰাশি
বস্তুগত সম্পদৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। ব্যক্তিগত ব্যৱহাৰৰ সামগ্ৰী বৃদ্ধি পাব। আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ আৰাম আৰু সুবিধাসমূহৰ প্ৰতি গুৰুত্ব দিব। আপুনি প্ৰয়োজনৰ প্ৰতি গুৰুত্ব দিব। ধৈৰ্য ধৰক আত্মীয়ৰ লগত ঘনিষ্ঠতা বাঢ়িব।
শুভ সংখ্যা – ২
শুভ ৰং- ৰঙা

মীন ৰাশি
​আপুনি সামাজিক কাম-কাজ ক্ষিপ্ৰ কৰিব। সমাজত সন্মান বাঢ়িব। আত্মীয়ৰ সৈতে সম্পৰ্কৰ ঘনিষ্ঠতা বৃদ্ধি পাব। সকলো ক্ষেত্ৰতে উৎকৃষ্ট প্ৰদৰ্শন কৰিব। পাৰস্পৰিক বিশ্বাস অধিক শক্তিশালী হৈ উঠিব।
শুভ সংখ্যা – ৮
শুভ ৰং- গুলপীয়া

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *