কিদৰে পাৰ হ’ব মাৰ্চ মাহৰ শেষৰটো দেওবাৰ, যাত্ৰাৰ পৰা বিৰত থাকক আজি এই সকল ৰাশিৰ লোকে

কিদৰে পাৰ হ’ব মাৰ্চ মাহৰ শেষৰটো দেওবাৰ, যাত্ৰাৰ পৰা বিৰত থাকক আজি এই সকল ৰাশিৰ লোকে

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

কিদৰে পাৰ হ’ব মাৰ্চ মাহৰ শেষৰটো দেওবাৰ, যাত্ৰাৰ পৰা বিৰত থাকক আজি এই সকল ৰাশিৰ লোকে

মেষ ৰাশি-
আজিৰ দিনটো মধ্যমিয়া। আৰ্থিক সমস্যাই আপোনাক মানসিকভাৱে অসুস্থ কৰি ৰাখিব পাৰে। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে কোনো বিষয়ক লৈ আপোনাৰ সৈতে কাজিয়া কৰিব পাৰে। ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ বিদেশত পঢ়াৰ সুযোগ আহিব পাৰে
শুভ নম্বৰ:২
শুভ ৰং: হালধীয়া

বৃষ ৰাশি –
স্বাস্থ্যই চিন্তাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে, কিন্তু গুৰুতৰ একো নাই। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতে ভ্ৰমণৰ যোগ। ব্যৱসায়ৰ দিশত শুভ। এই ৰাশিৰ কোনো লোকৰ ক্ষেত্ৰত আজি প্লট বা এপাৰ্টমেণ্টৰ ৰূপত সম্পত্তি লাভ কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে।
শুভ নম্বৰ: ৭
শুভ ৰং: মেৰুণ

মিথুন ৰাশি –
আপোনাৰ প্ৰচেষ্টাই চাপমুক্ত কৰাত আৰু মানসিক সমতা লাভ কৰাত সহায় কৰিব। ক্ৰয়-বিক্ৰয়ৰ লগত জড়িতসকলৰ বাবে আটাইতকৈ লাভজনক দিন হিচাপে পৰিগণিত হব। দূৰ যাত্ৰাৰ সম্ভাৱনা।
শুভ নম্বৰ:৮
শুভ ৰং: সেউজীয়া

কৰ্কট ৰাশি-
আজি সমাজত সুনাম গঢ়াৰ যোগ আছে। ঘৰ ক্ষেত্ৰতো পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে প্ৰশংসা কৰিব। ৰিয়েল ইষ্টেটতজড়িত সকলৰ বাবে প্ৰচুৰ সম্ভাৱনা আছে। সুস্থ হৈ থাকিবলৈ বাহিৰৰ খাদ্য পৰিহাৰ কৰক।
শুভ নম্বৰ:১১
শুভ ৰং: পাতল গোলাপী

সিংহ ৰাশি-
আজিৰ দিনটোত স্বাস্থ্যই কিছু অশান্তি দিব পাৰে। আৰ্থিকদিশতো সামান্য অসুবিধাৰ সন্মুখিন হোৱাৰ সম্ভাৱনা। যাতায়ত কৰাসকলে অভাৱনীয় পৰিস্থিতিৰ বাবে পলমৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। সেয়ে সাৱধানে থাকিব আজিৰ দিনটোত।
শুভ নম্বৰ: ১৮
শুভ ৰং: ৰঙা

কন্যা ৰাশি-
আজিৰ দিনটো মধ্যমিয়া। আৰ্থিক দিশতো কিছু সমস্যাই দেখা দিব পাৰে। আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে আজি দিনটো ভালদৰে পাৰ হব। ব্যৱসায়িক ভ্ৰমণত যাত্ৰা কৰিলে হয়তো আশা কৰা ধৰণৰ ফল নাহিব পাৰে।
শুভ নম্বৰ: ৮
শুভ ৰং: ৰূপালী

তুলা ৰাশি-
খেল ধেমালীৰ সৈতে জড়িত সকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো ভালদৰে পাৰ হব। সুনাম আৰ্জনৰ বাবে আজি এটা ভাল দিন। সম্পত্তিৰ চুক্তিত প্ৰতাৰিত হোৱাৰ পৰা সাৱধান হওক। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতে ভ্ৰমণে মনত শান্তি প্ৰদান কৰিব।
শুভ নম্বৰ: ১৮
শুভ ৰং: নীলা

বৃশ্চিক ৰাশি-
চিকিৎসাজনিত সমস্যাৰ প ৰা আজি উন্নতিৰ লক্ষণ দেখা যাব। ধন সম্পৰ্কীয় সকলো বিষয় সমাধান হ’ব। পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যৰ সৈতে মোতানক্য হ’ব পাৰে। কোনো অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণ কৰাটো আটাইতকৈ শুভ কাৰক হিচাপে বিবেচিত হ’ব।
শুভ নম্বৰ: ৭
শুভ ৰং: শুলপীয়া

ধনু ৰাশি
স্বাস্থ্যৰ ফালৰ পৰা আপুনি হয়তো আজি কিছু সমস্যা অনুভৱ কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ত জড়িতসকলে লাভজনক চুক্তি লাভ কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। লেখক, সম্পাদক আৰু অনুৰূপ বৃত্তিৰ সকলেও নিজৰ স্থান দখল কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে।
শুভ নম্বৰ:৯
শুভ ৰং: কেশৰ

মকৰ
স্বাস্থ্য নিখুঁত হৈ থকাৰ সম্ভাৱনা থাকে। আপোনালোকৰ মাজৰ কিছুমানে আজি আৰ্থিক দিশত সমস্যাৰ সন্মুখিন হ’ব। ঘৰত সকলোকে সুখী কৰি ৰখাটোৱেই হয়তো আজি আপোনাৰ মূলমন্ত্ৰ। বহিঃৰাজ্য ভ্ৰমণৰ যোগ দেখা যায়।
শুভ নম্বৰ: ৪
শুভ ৰং: নীলা

কুম্ভ ৰাশি
এলাহে আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ ওপৰত বশ কৰি অসুখি কৰি তুলিব পাৰে। বিনিয়োগৰ ওপৰত পুনৰ চিন্তা কৰাটো প্ৰয়োজনীয়। শৈক্ষিক দিশত আজি সকলো ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰে ভাল দেখা যায়। পৰীক্ষাৰ প্ৰস্তুতি কৰা সকলে সামান্য কষ্ট কৰিব লাগিব।
শুভ নম্বৰ:৩
শুভ ৰং: মাখন ৰং

মীন
দিনটো ভাল দেখা যায়। ব্যৱসায়িক ভ্ৰমণলৈ ওলাই অহাসকলে কিছু ভাল খবৰ লৈ উভতি অহাৰ সম্ভাৱনা আছে। বিয়া -বাৰুৰ যোগ দেখা যায় আজি কিছু সংখ্যকৰ বাবে। প্ৰেমৰ দিশতো ভাল দিনটো।
শুভ নম্বৰ: ৮
শুভ ৰং: মেজেন্টা

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *