হোলীৰ পাছতে কেনে যাব আজিৰ দিনটো; মেষ, তুলা, কুম্ভ ৰাশিৰ লোকৰ ভাগ্য উদয় হ’ব

হোলীৰ পাছতে কেনে যাব আজিৰ দিনটো; মেষ, তুলা, কুম্ভ ৰাশিৰ লোকৰ ভাগ্য উদয় হ’ব

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

হোলীৰ পাছতে কেনে যাব আজিৰ দিনটো; মেষ, তুলা, কুম্ভ ৰাশিৰ লোকৰ ভাগ্য উদয় হ’ব

হোলীৰ সময়ত বহুতৰে ভাগ্য বহুখিনি সলনি হৈ পৰিছে। কাৰোবাৰ যদি জীৱনলৈ সুখৰ আগমণ ঘটিছে কাৰোবাৰ জীৱনলৈ কিছু চিন্তা। ভাল বেয়াৰ মাজেৰে পাৰ হ’ল হোলীৰ দুটা দিন। পাছে এতিয়া কেনে যাব হোলীৰ পাছতে আজিৰ দিনটো। কোন সকল ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাৰ ভাগ্য উদয় হ’ব।

মেষ ৰাশি
স্বাস্থ্যৰ উন্নতি।মন শান্ত হৈ থাকিব। নিজৰ কথাৰ ওপৰত নিয়ন্ত্ৰণ ৰাখক। ব্যৱসায়-বানিজ্য তথা চাকৰি আদিৰ ক্ষেত্ৰত ভাল দেখা যায়। সম্পত্তি সম্পৰ্কীয় বিষয়ত উদ্ভৱ হোৱা বিবাদৰ পৰা ৰেহাই পাব।

বৃষ ৰাশি
আজি এটা ভাল দিন হ’ব। কিছু নতুন কাম আৰম্ভ কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়িক কামৰ বাবে ভ্ৰমণলৈ যাবলগীয়া হ’ব পাৰে। শ্ৰমিক শ্ৰেণীৰ মানুহে পদোন্নতি পাব পাৰে। বিষয়াসকলৰ সৈতে যোগাযোগ আন্তৰিক হ’ব।

মিথুন ৰাশি
আজি এটা সুন্দৰ দিন। পৰিকল্পিত কামবোৰ সম্পূৰ্ণ হ’ব। এজন বিশেষ ব্যক্তিক লগ পাব। ইয়াৰ ফলত ব্যৱসায়ত লাভ হ’ব। কিছুমান নতুন কামত আপুনি ডাঙৰ বিনিয়োগ কৰিব পাৰে।

কৰ্কট ৰোগ
আজি বিতৰ্কই আগুৰি ধৰিব। পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তিক লৈ পৰিয়ালত বিবাদৰ সৃষ্টি হ’ব। আজি আপোনাৰ বাক্যৰ ওপৰত নিয়ন্ত্ৰণ ৰখাটো আপোনাৰ বাবে উপকাৰী হ’ব। ব্যৱসায়ত আৰ্থিক লোকচানৰ সম্ভাৱনা।

সিংহ ৰাশি
আজিৰ পৰা কোনো নতুন কাম আৰম্ভ কৰিলে ভাল নহ’ব। আপুনি হয়তো বন্ধু বা ওচৰ-চুবুৰীয়াৰ পৰা আৰ্থিক সহায় ল’ব লাগিব। আজি কাৰোবাক বেছি বিশ্বাস কৰাটো আপোনাৰ বাবে মাৰাত্মক হ’ব।

কন্যা ৰাশি
আজি এটা ভাল দিন হ’বলৈ গৈ আছে। নতুন কাম আৰম্ভ কৰিব পাৰে। বন্ধু-বান্ধৱ আৰু আত্মীয়ৰ পৰা সমৰ্থন পাব। আদালতত চলি থকা বিবাদত জয়লাভ হ’ব। বিষয়াসকলৰ সৈতে সম্পৰ্ক আন্তৰিক হ’ব।

তুলা ৰাশি
ব্যৱসায়িক দৃষ্টিকোণৰ পৰা আজিৰ দিনটো বহুত ভাল হ’বলৈ গৈ আছে। ডাঙৰ অংশীদাৰিত্বৰ অংশীদাৰ হ’ব পাৰে। ঘৰত পুৰণি বিবাদৰ অন্ত পৰিব। পৰিয়ালত শুভ কামৰ সম্ভাৱনা থাকিব।

বৃশ্চিক ৰাশি
আজি আপুনি শাৰীৰিকভাৱে কিছু অশান্তি অনুভৱ কৰিব। স্বাস্থ্যৰ অৱনতি ঘটিব পাৰে। পৰিয়ালৰ কোনো আপোনজনৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতিও হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত বাধাৰ সৃষ্টি দেখা যায়

ধনু ৰাশি
আজি এটা সুন্দৰ দিন হ’ব। আজিয়েই নিজৰ খাদ্যাভ্যাস নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। পৰিয়ালৰ কাৰোবাৰ লগত বিবাদ হ’ব পাৰে। মন বিচলিত হৈ থাকিব। আজি কিছু নতুন কামৰ বাবে এজন জ্যেষ্ঠ ব্যক্তিক লগ পাব পাৰে।

মকৰ ৰাশি
আজি দিনটো ভাল। নতুন বাহন বা ঘৰ কিনিব বিচাৰিলে আজি এটা ভাল দিন। আৰ্থিকভাৱে কিছু ডাঙৰ সহায় পাব। আজি আপুনি স্বাস্থ্য সম্পৰ্কীয় সমস্যাৰ পৰা সকাহ পাব।

কুম্ভ ৰাশি
আজি এটা ভাল দিন হ’ব। পৰিকল্পিত কামবোৰ সম্পূৰ্ণ হ’ব। কিছুমান নতুন কাম আৰম্ভ কৰাৰ ভেটি স্থাপন কৰিব পাৰে। সম্পত্তি সম্পৰ্কীয় কামৰ পৰা আপুনি সুবিধা লাভ কৰিব। পাব লগা টকাও পোৱাৰ যোগ।

মীন ৰাশি
আজি হয়তো আপোনাৰ ঘনিষ্ঠ কোনোবা এজনৰ বাবে আৰ্থিক ক্ষতিৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। কাকো অন্ধভাৱে বিশ্বাস নকৰাই ভাল। বৃহৎ পৰিমাণৰ ধন কাকো ধাৰলৈ নিদিব।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *