কিদৰে পাৰ হ’ব আজিৰ দিনটো, এই সকল ৰাশিৰ লোকৰ বহু ঠাইৰ পৰা আহিব পাৰে টকা, জানক শুভ ৰং-শুভ সংখ্যা

কিদৰে পাৰ হ’ব আজিৰ দিনটো, এই সকল ৰাশিৰ লোকৰ বহু ঠাইৰ পৰা আহিব পাৰে টকা, জানক শুভ ৰং-শুভ সংখ্যা

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

কিদৰে পাৰ হ’ব আজিৰ দিনটো, এই সকল ৰাশিৰ লোকৰ বহু ঠাইৰ পৰা আহিব পাৰে টকা, জানক শুভ ৰং-শুভ সংখ্যা

মেষঃ
আজি আপুনি আপোনাৰ ভিতৰত এক নতুন শক্তি অনুভৱ কৰিব, যাৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ বহু কাম সম্পূৰ্ণ কৰাত সফল হ’ব আৰু আপোনাৰ শৰীৰৰ পৰা এলাহ আঁতৰি যাব। বহিঃৰাজ্যৰ পৰা ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে হয়তো আজি কিছু ভাল খবৰ শুনিব।
শুভ ৰং: হালধীয়া
শুভ নম্বৰ: ৫

বৃষ ৰাশিঃ
আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো মধ্যমীয়া ফলদায়ক হ’ব। বিবাহিত জীৱন যাপন কৰা মানুহে আজি পত্নীৰ পৰা এটা ছাৰপ্ৰাইজ পাব পাৰে। ব্যৱসায় কৰা মানুহে কাৰোবাক ধন ধাৰে দিয়াৰ আগতে সাৱধান হ’ব লাগিব।
শুভ ৰং: গোলাপী
শুভ নম্বৰ: ১০

মিথুনঃ
আজি আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’বলৈ গৈ আছে। প্ৰেমৰ ক্ষেত্ৰত আজিৰ দিনটো শুভ। সন্ধিয়া হয়তো আপোনাৰ ঘৰলৈ কোনো আতিথিৰ আগমণ ঘটিব। পদোন্নতি বা দৰমহা বৃদ্ধিৰ দৰে ভাল খবৰ পাব পাৰে।
শুভ ৰং: ক’লা
শুভ নম্বৰ: ১

কৰ্কটঃ
আজিৰ দিনটো ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ বাবে ভাল দিন। সন্তানৰ বৰ্ধিত খৰচ নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব। ৰাজনীতিৰ লগত জড়িত মানুহে হয়তো আজি কিছু ভাল খবৰ শুনিব পাৰিব।
শুভ ৰং: কমলা
শুভ নম্বৰ: ৩

সিংহঃ
আজি অবিবাহিত লোকৰ বাবে ভাল দিন। খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব বা পৰিয়ালৰ সদস্যৰ সৈতে কথা পাতি কোনো বিষয়ত উপনীত হ’ব লাগিব, নহ’লে আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সম্পৰ্কত বিভাজন হ’ব পাৰে।
শুভ ৰং: বেঙুনীয়া
শুভ নম্বৰ: ৬

কন্যা ৰাশিঃ
দিনটো শুভ দিন। ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে। চাকৰি বা ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰত শুভ খবৰ পোৱাৰ সম্ভৱনা। কোনো যাত্ৰাত যোৱাৰ পৰা বিৰত থকাটো ভাল হ’ব।
শুভ ৰং: বগা
শুভ নম্বৰ: ২

তুলা ৰাশিঃ
আজি আপুনি আপোনাৰ খৰচ নিয়ন্ত্ৰণত সফল হ’ব। ক্ৰোধ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। চৰকাৰী চাকৰিত কৰ্মৰত লোকসকলে হয়তো তেওঁলোকৰ এজন সহকৰ্মীৰ বাবে সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে।
শুভ ৰং: বাদামী
শুভ নম্বৰ: ৪

বৃশ্চিক ৰাশিঃ
আজি আপোনাৰ বাবে চিন্তাৰে ভৰা দিন হ’ব কাৰণ আজি আপোনাৰ সন্তানৰ কেৰিয়াৰক লৈ অলপ চিন্তা হ’ব পাৰে। যিসকলে নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰাৰ কথা ভাবিছে তেওঁলোকৰ বাবে আজি এটা ভাল দিন।
শুভ ৰং: নীলা
শুভ নম্বৰ: ১৫

ধনু ৰাশিঃ
আজি আপুনি অলপ সাৱধান হ’ব লাগিব, কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ কোনো শত্ৰুৱে অপকাৰ কৰিব পাৰে। ৰাজনীতিৰ লগত জড়িত মানুহে হয়তো আজি কিছু ভাল খবৰ শুনিব পাৰিব।
শুভ ৰং: ক্ৰীম
শুভ নম্বৰ: ১১

মকৰ ৰাশিঃ কোনো বিষয়ত আপোনাৰ আৰু আপোনাৰ সংগীৰ মাজত তৰ্ক হব পাৰে। তৃতীয় ব্যক্তিয়ে আপোনাৰ সম্পৰ্কত ভুল বুজাবুজিৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। যাৰ বাবে আপোনালোক দুয়োৰে মাজত বিভাজন বৃদ্ধি পাব পাৰে।
শুভ ৰং: মেৰুণ
শুভ নম্বৰ: ১২

কুম্ভ ৰাশিঃ কিছুমান পুৰণি অভিযোগক লৈ আপুনি মানসিক চাপত পৰিব। সংগীৰ লগত সময় কটালে ভাল হ’ব। একেলগে কাম কৰি সমাধান বিচাৰি উলিয়াওক। তৃতীয় ব্যক্তিয়ে আপোনাৰ সম্পৰ্ক শেষ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে।
শুভ ৰং: বেঙুনীয়া
শুভ নম্বৰ: ৯

মীন ৰাশিঃ বৃহস্পতিবাৰটো এটা সুখকৰ দিন হ’ব। আপোনাৰ আৰু আপোনাৰ সংগীৰ মাজত এক ঘনিষ্ঠ সম্পৰ্ক গঢ় লৈ উঠিব। আপোনাৰ প্ৰেমিকজনে আপোনাৰ আগত নিজৰ অনুভৱ প্ৰকাশ কৰিব পাৰে। যিয়ে মনটোক সুখী কৰি তুলিব।
শুভ ৰং: লেভেণ্ডাৰ
শুভ নম্বৰ: ৭

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *