দৈনিক ৰাশিফল- সুখ-দুখেৰে ভৰা হ’ব আজিৰ ৮ মে’ৰ দিনটো, ব্যৱসায় কৰা সকল কিছু সাৱধান

দৈনিক ৰাশিফল- সুখ-দুখেৰে ভৰা হ’ব আজিৰ ৮ মে’ৰ দিনটো, ব্যৱসায় কৰা সকল কিছু সাৱধান

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

দৈনিক ৰাশিফল- সুখ-দুখেৰে ভৰা হ’ব আজিৰ ৮ মে’ৰ দিনটো, ব্যৱসায় কৰা সকল কিছু সাৱধান

মেষ ৰাশি
আজি আপুনি নতুন সম্ভাৱনাৰ সন্ধানত ব্যস্ত হ’ব। ব্যৱসায়ত নতুন পৰীক্ষা কৰাৰ আগতে কিছু সময় অপেক্ষা কৰক, নহ’লে আপুনি লোকচানৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ সদস্যৰ পৰা সমৰ্থন নাপাব।
শুভ সংখ্যা- ২
শুভ ৰং- সেউজীয়া

বৃষ ৰাশি
আজিৰ তাৰিখত কোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ কামৰ অভাৱত আপুনি মানসিক অশান্তিত থাকিব পাৰে।আৰ্থিক অৱস্থাৰ বাবে কাৰোবাৰ পৰা সহায় বিচাৰিব লগা হ’ব পাৰে। কিছু অপ্ৰীতিকৰ ঘটনা ঘটিব পাৰে।
শুভ সংখ্যা- ৮
শুভ ৰং- নীলা

মিথুন ৰাশি
আজি কিছু নতুন কামৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ অৱনতি অনুভৱ কৰিব। কিছু বিশেষ কামৰ বাবে দীঘলীয়া যাত্ৰাত যোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। ব্যৱসায়ত পৰিস্থিতি স্বাভাৱিক হ’ব। পৰিয়ালত পাৰস্পৰিক সম্প্ৰীতিৰ অভাৱ হ’ব।
শুভ সংখ্যা- ৯
শুভ ৰং- মেৰুণ

কৰ্কট ৰাশি
আজি এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ দিন। কৰ্মক্ষেত্ৰত যিকোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত ল’ব পাৰে। ইয়াৰ ফলত আপোনাৰ আৰু আপোনাৰ পৰিয়ালৰ জীৱনত ইতিবাচক প্ৰভাৱ পৰিব।আপোনাৰ আৰ্থিক অৱস্থা দুৰ্বল হৈ থাকিব।
শুভ সংখ্যা- ৪
শুভ ৰং- নীলা

সিংহ ৰাশি
আপুনি আজি জীৱনত যিকোনো বিশেষ সিদ্ধান্ত ল’ব পাৰে। শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত নতুন অধিবেশন আৰম্ভ কৰিব পাৰি। স্বাস্থ্য ভাল হ’ব। ব্যৱসায়ত আপুনি আৰ্থিক সহায় পাব। বাকী থকা ধন লাভ কৰিব।
শুভ সংখ্যা- ৬
শুভ ৰং- বগা

কন্যা ৰাশি
আজি এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ দিন। কিছুমান ডাঙৰ সিদ্ধান্ত ল’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ সদস্যৰ পৰা আপুনি সম্পূৰ্ণ সহায় লাভ কৰিব। ব্যৱসায়ত নতুন অংশীদাৰিত্বৰ সৃষ্টি হ’ব। নতুন ডাঙৰ কাম কিছুমান পাব পাৰে। চাকৰিত থকা বিষয়াসকল আপোনাৰ কামত সুখী হ’ব।
শুভ সংখ্যা- ৯
শুভ ৰং-ৰঙা

তুলা ৰাশি

আজি আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’বলৈ গৈ আছে। যোৱা কেইদিনমানৰ পৰা আপুনি যি বিশেষ কামৰ কথা ভাবি আছিল, সেই বিশেষ কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। আদালতৰ গোচৰত বিজয় হ’ব। ব্যৱসায়ত আপুনি আৰ্থিক লাভ দেখিব।
শুভ সংখ্যা- ১
শুভ ৰং- হালধীয়া

বৃশ্চিক ৰাশি

আজি আপোনাৰ দিনটো সফল হ’ব। যদি আপুনি চাকৰিৰ বাবে চেষ্টা কৰিছে তেন্তে আজি আপুনি সফলতা লাভ কৰিব। স্বাস্থ্য ঠিকেই থাকিব, কিন্তু  পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি ঘটিব পাৰে। আপোনাৰ ব্যৱসায়ত আজি আপুনি আৰ্থিকভাৱে কিছু ডাঙৰ সহায় পাব পাৰে।
শুভ সংখ্যা- ৩
শুভ ৰং- ৰঙা

ধনু ৰাশি
আজি মনটো বিচলিত হ’ব। বতৰৰ বাবে স্বাস্থ্যৰ অৱনতি ঘটিব পাৰে। কাৰ্যালয়ত আপোনাৰ বিষয়াসকলৰ লগত বিবাদ হ’ব পাৰে। ইয়াৰ বাবে কৰ্মক্ষেত্ৰত সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে।
শুভ সংখ্যা- ১
শুভ ৰং- বগা

মকৰ ৰাশি
আজি আপুনি কিছুমান বিশেষ কামৰ বাবে বাহিৰত ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। যি কামৰ বাবে আপুনি সফলতা লাভ কৰিব। আজি আপুনি ব্যৱসায়ত কিছু বৃহৎ আৰ্থিক সহায় লাভ কৰিব পাৰিব। অর্থনৈতিক পৰিস্থিতিৰ উন্নতি হ’ব৷
শুভ সংখ্যা- ৩
শুভ ৰং- নীলা

কুম্ভ ৰাশি
আপোনাৰ অসম্পূৰ্ণ কাম সম্পূৰ্ণ হোৱাৰ বাবে আজি আপোনাৰ মনটো সুখেৰে ভৰি পৰিব। আপুনি চিনাকি কোনোবা এজনৰ পৰা সমৰ্থন পাব। আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰৰ পৰিৱৰ্তনৰ সন্দৰ্ভত আপুনি ডাঙৰ সিদ্ধান্ত ল’ব পাৰে। ভৱিষ্যতে ইয়াৰ দ্বাৰা লাভজনক হ’ব।
শুভ সংখ্যা- ৭
শুভ ৰং- মেৰুণ

মীন ৰাশি
আপুনি কিছুমান কাম কৰিবলৈ আগ্ৰহী যেন লাগিব, যাৰ বাবে কামটো নষ্ট হ’ব পাৰে। আজি আৰ্থিক লোকচান হব পাৰে। ব্যৱসায়ত সহকৰ্মীসকলৰ পৰা আপুনি আৰ্থিক সহায় লাভ কৰিব। অর্থনৈতিক পৰিস্থিতিৰ উন্নতি হ’ব৷ পৰিয়ালত চলি থকা সমস্যাবোৰৰ পৰা সকাহ পাব।
শুভ সংখ্যা- ১
শুভ ৰং- বগা

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *