এপ্ৰিল মাহৰ আজিৰ শেষৰটো দিন কিদৰে যাব, এই তিনি ৰাশিৰ খোল খাব সৌভাগ্যৰ দুৱাৰ, পঢ়ক দৈনিক ৰাশিফল..

এপ্ৰিল মাহৰ আজিৰ শেষৰটো দিন কিদৰে যাব, এই তিনি ৰাশিৰ খোল খাব সৌভাগ্যৰ দুৱাৰ, পঢ়ক দৈনিক ৰাশিফল..

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

এপ্ৰিল মাহৰ আজিৰ শেষৰটো দিন কিদৰে যাব, এই তিনি ৰাশিৰ খোল খাব সৌভাগ্যৰ দুৱাৰ, পঢ়ক দৈনিক ৰাশিফল..

মেষ ৰাশি
আজি অপ্ৰয়োজনীয় কামত সময় নষ্ট নকৰিব। ভৱিষ্যতৰ বাবে সিদ্ধান্ত ল’ব পাৰিব, য’ত সফলতা লাভৰ যোগ দেখা যায়। আজি আপোনাৰ কোনো আত্মীয় বা বন্ধুৰ পৰা সহায় আশা নকৰিব। পৰিয়ালৰ কোনো এটা বিষয়ক লৈ মানুহে আপোনাৰ ওপৰত খং কৰি থাকিব পাৰে।
শুভ সংখ্যা- ২
শুভ ৰং- সেউজীয়া

বৃষ ৰাশি
আজি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰত কিছু সমস্যা অনুভৱ কৰিব। কিছুমান ডাঙৰ কামৰ বাবে চিন্তাম্বিত হৈ থাকিব পাৰে। ব্যৱসায়ত কোনো নতুন কাম আৰম্ভ নকৰিব। চাকৰিয়াল সকলৰ বাবে দিনটো মধ্যমীয়া।
শুভ সংখ্যা- ৮
শুভ ৰং- ৰঙা

মিথুন ৰাশি
আজি আপুনি আপোনাৰ সংগীৰ সৈতে নতুন কামৰ বাবে ডাঙৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। সফলতা পাব। আজি আপুনি আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত সুনাম লাভ কৰিব। কামত উন্নতি অনুভৱ কৰিব। মনটো উল্লাসিত হৈ থাকিব। স্বাস্থ্য ভাল।
শুভ সংখ্যা- ১
শুভ ৰং- বগা

কৰ্কট ৰাশি
আজি ফুৰিব যোৱাৰ সংযোগ ঘটিব। জ্যেষ্ঠ বিষয়াৰ লগত ব্যৱহাৰত নম্ৰ হওক, নহ’লে আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত কোনো সমস্যাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ আভ্যন্তৰীণ বিষয়ত নিজৰ মতামত পোনপটীয়াকৈ প্ৰকাশ নকৰিব। কথা-বতৰাৰ ক্ষেত্ৰত কিছু সাৱধান হওক।
শুভ সংখ্যা- ৭
শুভ ৰং-মেৰুণ

সিংহ ৰাশি
আজি পৰিয়াল বা ব্যৱসায়ৰ বাবে খৰখেদাকৈ কোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ নকৰিব। সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। যদি আপুনি আজি ব্যৱসায় বা চাকৰিত ডাঙৰ অফাৰ পায়, তেন্তে ভালদৰে বিবেচনা কৰিহে সিদ্ধান্ত লওক। আগবাঢ়ি যাবলৈ কিছুমান কথা আওকাণ কৰক।
শুভ সংখ্যা- ৯
শুভ ৰং- বগা

কন্যা ৰাশি
আজি এটা ভাল দিন হ’ব। আপোনাৰ মনত থকা যিকোনো পুৰণি পৰিকল্পনা হয়তো আজি সঁচা হ’ব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব। যিকোনো পুৰণি বিবাদ আজি সমাধান কৰিব পাৰিব। ব্যৱসায়ত ডাঙৰ লাভ পাব।
শুভ সংখ্যা- ৪
শুভ ৰং- গুলপীয়া

তুলা ৰাশি
আজি আপোনাৰ দক্ষতা বৃদ্ধি পাব। নিজৰ কামৰ প্ৰতি উৎসৰ্গিত দেখা যাব। কৰ্মক্ষেত্ৰত ডাঙৰ পৰিৱৰ্তন হ’ব, যি আপোনাৰ বাবে উপকাৰী বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। আৱদ্ধ হৈ থকা ধন লাভ কৰাৰ সংযোগ। পৰিয়ালত অতিথিৰ আগমন।
শুভ সংখ্যা- ৬
শুভ ৰং- ৰঙা

বৃশ্চিক ৰাশি
আপুনি হয়তো আজি কিছু ভাল খবৰ পাব। ব্যৱসায়ৰ নতুন কামৰ সৈতে জড়িত হৈ থকা সকলৰ বাবে দিনটো ভাল। সমাজত আজি ভাল নাম গঢ়িব পাৰে। পত্নী আৰু সন্তানৰ স্বাস্থ্য সন্দৰ্ভত উদ্বেগ হ’ব।
শুভ সংখ্যা- ৩
শুভ ৰং- হালধীয়া

ধনু ৰাশি
আজিৰ দিনটোত কিছু সমস্যা দেখা যায়। কিছু লোকে স্বাস্থ্যৰ বাবে চিন্তিত হৈ থাকিব । পত্নীৰ সৈতে আভ্যন্তৰীণ মতানৈক্য বাঢ়ি অহা দেখা যাব। ব্যৱসায়ত আজি ডাঙৰ ডাঙৰ সিদ্ধান্ত নলব। ক’তো অন্ধভাৱে টকা বিনিয়োগ নকৰিব। লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।
শুভ সংখ্যা- ৭
শুভ ৰং- ২

মকৰ ৰাশি
আজি এটা সুন্দৰ দিন হ’ব। আৱদ্ধ হৈ থকা ধন উদ্ধাৰ কৰিব পাৰিব। আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত ডাঙৰ ডাঙৰ সম্পত্তিৰ চুক্তিও কৰিব পাৰে। আজি আৰ্থিকভাৱে ভাল দিন হ’বলৈ গৈ আছে। পৰিয়ালত সম্প্ৰীতিৰ অভাৱ হ’ব।
শুভ সংখ্যা- ১
শুভ ৰং- বগা

কুম্ভ ৰাশি
আজি কিছু নতুন কামৰ লগত জড়িত হৈ বাহিৰলৈ যাত্ৰা কৰিব পাৰিব। যিটো কামৰ বাবে আপুনি গৈ আছে তাত কিবা বাধা আহিব পাৰে। কিন্তু উদ্দেশ্য সম্পূৰ্ণ হোৱা যেন লাগিব। প্ৰেমৰ ক্ষেত্ৰত আজিৰ দিনটো ভাল দেখা যায়।
শুভ সংখ্যা- ১
শুভ ৰং- ৰঙা

মীন ৰাশি
আজি এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ দিন হ’ব। কিছুমান পুৰণি ডাঙৰ বিবাদ সমাধানত সফলতা লাভ কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ জীৱনৰ বাবে বৃহৎ পৰিমাণৰ ধন জমা কৰিব পাৰিব, যাৰ ফলত আপোনাৰ ভৱিষ্যত সুৰক্ষিত হ’ব।
শুভ সংখ্যা- ৭
শুভ ৰং- নীলা

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *