কিদৰে যাব আদিৰ দিনটো, এই ৰাশিৰ লোকে সাৱধানে থাকিব, কাজিয়া পেচালৰ পাৰ আঁতৰত থাকক

কিদৰে যাব আদিৰ দিনটো, এই ৰাশিৰ লোকে সাৱধানে থাকিব, কাজিয়া পেচালৰ পাৰ আঁতৰত থাকক

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

কিদৰে যাব আদিৰ দিনটো, এই ৰাশিৰ লোকে সাৱধানে থাকিব, কাজিয়া পেচালৰ পাৰ আঁতৰত থাকক

আজি সোমবাৰ ২৯ এপ্ৰিল, বহাগৰ ১৬ তাৰিখ, কৃষ্ণ পক্ষ, পঞ্চমী।

মেষ ৰাশি
আজি আপুনি কিছু নতুন বস্তু কিনিব পাৰিব। পৰিয়ালৰ সৈতে ক’ৰবালৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনাও কৰিব পাৰে। বৈবাহিক জীৱনত কিছু তিক্ততা থাকিব পাৰে। নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰাৰ পৰা বিৰত থাকক।

বৃষ ৰাশি
শৰীৰত কিছু ভাগৰুৱা হৈ পৰিব। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। কোনো কামত খৰখেদা নকৰিব। গাড়ী চলোৱাৰ সময়ত সাৱধান হওক। কোনো কাৰিকৰী সমস্যাত আপুনি অসুবিধা পাব পাৰে। খৰচ বাঢ়িব।

মিথুন ৰাশি
কোনো ব্যৱসায়ত টকা বিনিয়োগ কৰিব পাৰে। শ্বেয়াৰ বজাৰত ভাল লাভ হ’ব।  ঘৰ মেৰামতিৰ লগত জড়িত কাম কৰিব পাৰে। পৰিয়ালত শান্তি থাকিব। স্বাস্থ্যৰ উন্নতি হ’ব।

কৰ্কট ৰাশি
পৰিয়ালত বিয়াৰ কোনো অনুষ্ঠানৰ আয়োজন চলিব। উদ্যমৰ পৰিবেশৰ সৃষ্টি হ’ব পৰিয়ালত। সময়মতে কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। পিতৃৰ নিৰ্দেশনাত কাম কৰিলে লাভজনক হ’ব। ঋণ দিয়া ধন ঘূৰাই দিয়া হ’ব।

সিংহ ৰাশি
চৰকাৰী চাকৰি পাব পাৰে। বিষয়াৰ পৰা সমৰ্থন পাব। ঘৰৰ টেনচন আঁতৰি যাব। শিশুৰ ওপৰত খং কৰাৰ পৰা বিৰত থাকক। মানসিক চাপৰ পৰা হাত সাৰিবলৈ যোগাভ্যাস কৰিব লাগিব। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক।

কন্যা ৰাশি
ব্যৱসায়ত লাভ হ’ব। শ্বেয়াৰ মাৰ্কেটত বিনিয়োগ কৰাৰ সময়ত সাৱধান হওক। প্ৰকৃতিত নমনীয়তা বজাই ৰাখক। স্বাস্থ্যৰ সন্দৰ্ভত কিছু সমস্যা হ’ব পাৰে। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি বিশেষ সাৱধানতা অৱলম্বন কৰিব লাগে।

তুলা ৰাশি
কাৰ্যালয়ৰ কোনো কামত সফলতা লাভ কৰিব। বিবাহিত জীৱন অতি সুখী হব। বিষয়াসকলৰ দৃষ্টিত এই ভাবমূৰ্তি শক্তিশালী হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত আপুনি সফলতা লাভ কৰিব। প্ৰেমিকা পৰিয়ালৰ আপত্তি আওকাণ কৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি
কাকো বেছি বিশ্বাস নকৰিব। আত্মীয়ৰ মাজত আপোনাৰ ভাবমূৰ্তি শক্তিশালী হ’ব। হঠাৎ আৰ্থিক লাভ হ’ব পাৰে। ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণ কৰিব পাৰিব।

ধনু ৰাশি
কৰ্মশৈলী উন্নত হ’ব। তীৰ্থযাত্ৰালৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। বয়োজ্যেষ্ঠসকলক সন্মান কৰক। আজি আপুনি হয়তো নতুন কিবা এটা শিকিবলৈ পাব। অপ্ৰয়োজনীয় বিবাদ পৰিহাৰ কৰক। কথাৰ ওপৰত নিয়ন্ত্ৰণ ৰাখক।

মকৰ ৰাশি
সন্মান কমি যাব পাৰে। ভাগ্যৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ নকৰিব। আপুনি হয়তো কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব। ৰিস্কি কামত অংশ  নকৰিব আজিৰ দিনটোত। বিপদৰ দিনবোৰ অতি সোনকালে নাইকিয়া হৈ যাব।

কুম্ভ ৰাশি
আজি আপুনি হয়তো কোনো আপোনজনৰ পৰা উপহাৰ পাব। ৰাজনীতিৰ লগত জড়িত লোকসকলে অতিশয় সন্মান লাভ কৰিব পাৰে।   পত্নীৰ লগত ভাল সময় কটাব। আৰ্থিক সুবিধাৰ সন্মুখিন হব পাৰে। কাজিয়া পেচালৰ পৰা আঁতৰত থাকক।

মীন ৰাশি
আজি নতুন প্ৰকল্প আৰম্ভ কৰাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত আগবাঢ়ি যাব। পৰিয়ালৰ সহায়ত প্ৰেমৰ বিবাহ সম্পূৰ্ণ হ’ব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতে ভাল সময় পাৰ কৰিব। আৱদ্ধ কাম সফলতাৰে সম্পূৰ্ণ হ’ব। খৰচ বাঢ়িব।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *