দৈনিক ৰাশিফল- সপ্তাহটোৰ প্ৰথমটো দিন কিদৰে পাৰ হ’ব, কাৰ ভাগ্যত লাভ-কাৰ লোকচান, পঢ়ক সবিশেষ

দৈনিক ৰাশিফল- সপ্তাহটোৰ প্ৰথমটো দিন কিদৰে পাৰ হ’ব, কাৰ ভাগ্যত লাভ-কাৰ লোকচান, পঢ়ক সবিশেষ

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

দৈনিক ৰাশিফল- সপ্তাহটোৰ প্ৰথমটো দিন কিদৰে পাৰ হ’ব, কাৰ ভাগ্যত লাভ-কাৰ লোকচান, পঢ়ক সবিশেষ

মেষ ৰাশি
আজি আপোনাৰ দিনটো সাধাৰণতে ঠিকেই থাকিব, আজি আপুনি হয়তো কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ কামৰ বাবে ওলাই যাব লাগিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত কিছু নতুন কাম আৰম্ভ কৰিব পাৰিব, ব্যৱসায়ত লাভ হ’ব। আৰ্থিক অৱস্থা সুদৃঢ় হ’ব। শুভ অনুষ্ঠান হ’ব পৰিয়াল। স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰত ভাল দেখা যায়।
শুভ সংখ্যা- ৭
শুভ ৰং- আকাশী নীলা।

বৃষ ৰাশি
আজি আপুনি কিছু নতুন কাম আৰম্ভ কৰিব পাৰিব, ব্যৱসায়ত অংশীদাৰিত্ব কৰিলে লাভজনক হ’ব, আপোনাৰ সন্মান বাঢ়িব, আপুনি হয়তো কিছুমান বিশেষ কামৰ বাবে ওলাই যাব লাগিব, পৰিয়ালৰ কোনোবা এজনৰ স্বাস্থ্যৰ বাবে আপুনি চিন্তিত হ’ব।
শুভ সংখ্যা- ১
শুভ ৰং- ৰঙা

মিথুন ৰাশি
আজি আপুনি কিছু অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে, অপ্ৰয়োজনীয় বিতৰ্কত আবদ্ধ হৈ নাথাকিব। নিজৰ কথাত নিয়ন্ত্ৰণ ৰাখিব। ব্যৱসায়ত কোনো নতুন কাম আৰম্ভ নকৰিব। আৰ্থিক বিপদ হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ সদস্যৰ লগত মতানৈক্য বাঢ়িব পাৰে, স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক ৷
শুভ সংখ্যা- ৪
শুভ ৰং- হালধীয়া ।

কৰ্কট ৰোগ
আজি আপুনি নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লব লাগে, খাদ্যাভ্যাস নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগে, অপ্ৰয়োজনীয় তৰ্কৰ পৰা আঁতৰি থাকিব লাগে, পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তিৰ বাবে পৰিয়ালত বিবাদৰ সৃষ্টি হব পাৰে, ভালদৰে চিন্তা কৰাৰ পিছত যিকোনো নতুন কাম কৰিব লাগে, কাকো বেছি বিশ্বাস নকৰিব।
শুভ সংখ্যা- ২
শুঙ ৰং- বেঙুনীয়া

সিংহ ৰাশি
আজি আপোনাৰ মনটো আপোনাৰ পুৰণি বাকী থকা কাম সম্পূৰ্ণ হোৱাত সুখী হ’ব। আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনজনৰ পৰা সমৰ্থন পাব। প্ৰশাসনিক খণ্ডত কাম কৰা মানুহে পদোন্নতি পাব পাৰে। পত্নীৰ পৰা সমৰ্থন পাব। কিছু নতুন কাম আৰম্ভ কৰিব পাৰে, সফলতা লাভ কৰিব।
শুভ সংখ্যা- ৮
শুঙ ৰং- বগা।

কন্যা ৰাশি
আজি আপোনাৰ স্বাস্থ্য ভাল হ’ব, আপোনাৰ মন সুখী হ’ব। আপোনাৰ আৰ্থিক অৱস্থাৰ উন্নতি হ’ব। আপুনি ব্যৱসায়ত নতুন কাম আৰম্ভ কৰিব পাৰিব যিয়ে লাভৰ সৃষ্টি কৰিব। আপুনি এটা ডাঙৰ অংশীদাৰিত্বৰ অংশীদাৰ হ’ব পাৰিব। পৰিয়ালৰ পৰা সমৰ্থন পাব।
শুভ সংখ্যা- ৯
শুঙ ৰং- ৰঙা

তুলা ৰাশি
আজি আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিশেষ যত্ন লোৱা উচিত, খাদ্যাভ্যাস নিয়ন্ত্ৰণ কৰা উচিত। ক’তো ওলাই নাযাব, কাকো বৃহৎ পৰিমাণৰ ধন ধাৰে নিদিব। পুৰণি ব্যৱসায়িক অংশীদাৰৰ বাবে ক্ষতিৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে, বিবাদৰ পৰা আঁতৰি থাকক ৷
শুভ সংখ্যা- ৭
শুঙ ৰং- সেউজীয়া

বৃশ্চিক ৰাশি
আজি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি অনুভৱ কৰিব, অতিৰিক্ত কামৰ বাবে মানসিক চাপ আৰু শাৰীৰিক ক্লান্তি হ’ব। কোনো কামৰ বাবে বহু দূৰ যাত্ৰা কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। আজি আপোনাৰ ঘনিষ্ঠ কোনোবা এজনৰ বাবে বিবাদ হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ লগত মতানৈক্যৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে।
শুভ সংখ্যা- ৪
শুঙ ৰং- গুলপীয়া।

ধনু ৰাশি
আজি আপুনি ধৰ্মীয় যাত্ৰা আদিত যাব পাৰিব, আজি আপোনাৰ মনটো সুখী হ’ব। পৰিয়ালত শুভ কাৰ্য্য সংঘটিত হ’ব। আপোনাৰ মন আধ্যাত্মিকতাৰ প্ৰতি প্ৰৱল হ’ব। আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ কিছু উত্থান-পতন হ’ব পাৰে। আপুনি নতুন ব্যৱসায়ত কৰিব পাৰে।
শুভ সংখ্যা- ১
শুঙ ৰং- বগা

মকৰ ৰাশি
আজি আপুনি ক’ৰবাত ওলাই যাব পাৰিব। আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰত সকাহ অনুভৱ কৰিব, পৰিয়ালত প্ৰেমৰ পৰিবেশ থাকিব। আজি আপুনি পৰিয়ালৰ সদস্যৰ সৈতে কিছু নতুন কাম আৰম্ভ কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ত নতুন কাম পাব। কোনো দূৰ সম্পৰ্কীয় ব্যক্তিক কোনো বৃহৎ পৰিমাণৰ ধন ধাৰলৈ নিদিব ।
শুভ সংখ্যা- ৫
শুঙ ৰং- মেৰুণ

কুম্ভ ৰাশি
আজি আপুনি হয়তো আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বাবে চিন্তিত হ’ব। যাৰ বাবে আপোনাৰ মনটো বিচলিত হ’ব, পৰিয়ালৰ কোনোবা এজনৰ লগত অসন্মতি হ’ব, আজি বিতৰ্কত লিপ্ত নহ’লে ভাল। নহ’লে অপমানৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে, ব্যৱসায়ত উত্থান-পতন থাকিব পাৰে, আজি কামত বাধা আহিব
শুভ সংখ্যা- ৭
শুঙ ৰং- নীলা

মীন ৰাশি
আজি আপুনি অলপ সাৱধান হওক, যান-বাহন আদি ব্যৱহাৰত সাৱধান হওক। তৰ্ক-বিতৰ্কৰ পৰা আঁতৰি থাকক। পাৰিবাৰিক সমাজত কোনো বিশেষ ব্যক্তিৰ লগত বিবাদ হ’ব পাৰে। ঘৰত শুভ কাম কৰাৰ সম্ভাৱনা থাকিব, স্বাস্থ্যৰ যত্ন ল’ব।
শুভ সংখ্যা- ৯
শুঙ ৰং- সেউজীয়া।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *