দৈনিক ৰাশিফল, সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণি কিদৰে যাব, মা লক্ষ্মীৰ আশীৰ্বাদত সম্পত্তি বৃদ্ধিৰ যোগ এই সকল ৰাশিৰ লোকৰ..

দৈনিক ৰাশিফল, সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণি কিদৰে যাব, মা লক্ষ্মীৰ আশীৰ্বাদত সম্পত্তি বৃদ্ধিৰ যোগ এই সকল ৰাশিৰ লোকৰ..

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

দৈনিক ৰাশিফল, সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণি কিদৰে যাব, মা লক্ষ্মীৰ আশীৰ্বাদত সম্পত্তি বৃদ্ধিৰ যোগ এই সকল ৰাশিৰ লোকৰ..

মেষ ৰাশি
আজিৰ দিনটো মধ্যমীয়া হ’ব আপোনাৰ বাবে। কৰ্মক্ষেত্ৰত পদোন্নতি অথবা দৰমহা বৃদ্ধিৰ যোগ। পত্নীৰফালৰ পৰা কোনো শুভ সংবাদ লাভ কৰিব। কিছু লোকে যাত্ৰাৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হওক, সামগ্ৰী চুৰি হোৱাৰ সম্ভাৱনা।
শুভ সংখ্যা- ৩
শুভ ৰং- সেউজীয়া

বৃষ ৰাশি
আজি আপোনাৰ বাবে এটা ডাঙৰ দিন হ’ব । আপুনি আপোনাৰ জীৱনত এটা ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লব যি ভৱিষ্যতে কামত আহিব। ডাঙৰৰ পৰামৰ্শ লব। আপোনাৰ স্বাস্থ্য ভালেই যাব , পাছে পিতৃ-মাতৃৰ ক্ষেত্ৰত কিছু নজৰ দিব। খৰচ বাঢ়িব।
শুভ সংখ্যা- ৮
শুভ ৰং- বগা

মিথুন ৰাশি
আজি আপুনি পৰিয়ালৰ সৈতে ক’ৰবাত ওলাই যাব পাৰে। স্বাস্থ্য ভাল হ’ব। ব্যৱসায়ত আৰ্থিক সুবিধা পাব। কিছু নতুন কাম আৰম্ভ কৰিব পাৰিব, পৰিয়ালত শুভ কাম হ’ব। নতুন বাহন অথবা ঘৰ কিনাৰ বাবে অতিকে শুভ দিন।
শুভ সংখ্যা- ১
শুভ ৰং- হালধীয়া

কৰ্কট ৰাশি
আজি আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আপোনাৰ পৰিকল্পিত কামবোৰ সম্পূৰ্ণ হ’ব। স্বাস্থ্যৰ কিছু উত্থান-পতন হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ আৰ্থিক অৱস্থাৰ অৱনতি ঘটিব পাৰে। পৰিয়ালত মতানৈক্যৰ সৃষ্টি হব পাৰে।
শুভ সংখ্যা- ৭
শুভ ৰং- ৰঙা

সিংহ ৰাশি
আজি হয়তো সমস্যাৰে ভৰা দিন হব আপোনাৰ বাবে। অপ্ৰয়োজনীয় বিতৰ্কত আবদ্ধ হৈ পৰিব পাৰে। আপোনাৰ বিৰুদ্ধে কিছুমান মিছা অভিযোগ উত্থাপন হ’ব পাৰে। সাৱধানে চলিব। স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰত আজি ভালে দেখা যায়।
শুভ সংখ্যা- ৪
শুভ ৰং- নীলা

কন্যা ৰাশি
আজি আপোনাৰ ঘনিষ্ঠ কোনোবা এজনৰ আচৰণৰ বাবে আপুনি অশান্তি পাব পাৰে। আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি হ’ব পাৰে। পৰিয়ালত পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তি বিবাদৰ পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হ’ব। বাহন আদি সাৱধানে ব্যৱহাৰ কৰক আৰু আপোনাৰ কথাৰ ওপৰত নিয়ন্ত্ৰণ ৰাখক।
শুভ সংখ্যা- ১
শুভ ৰং- আকাশী নীলা

তুলা ৰাশি
আজি আপোনাৰ বাবে বহুত ভাল দিন হ’ব। কিছুমান বিশেষ কামৰ বাবে ভ্ৰমণলৈ যোৱাৰ যোগ। ব্যৱসায়ত উপাৰ্জনৰ নতুন উৎসৰ সৃষ্টি হ’ব। পৰিয়ালত সন্মান বাঢ়িব। কিছুমান ডাঙৰ সমস্যাৰ পৰা সকাহ লাভ কৰি শুভ সংবাদ লাভ কৰিব।
শুভ সংখ্যা- ৭
শুভ ৰং- মেৰুণ

বৃশ্চিক ৰাশি
আজি আপোনাৰ বাবে বহুত ভাল দিন হ’ব। আপোনাৰ পৰিকল্পিত কামবোৰ সম্পূৰ্ণ হ’ব। আপুনি আজি কিছু নতুন কামৰ দায়িত্ব পাব। ব্যৱসায়ত লাভজনক পৰিস্থিতি হ’ব । পৰিয়ালত শুভ কাম কৰাৰ সম্ভাৱনা থাকিব লগতে সন্মান বৃদ্ধিৰ যোগ।
শুভ সংখ্যা- ৫
শুভ ৰং- সোণালী

ধনু ৰাশি
আজি আপুনি কোনো বিশেষ কামৰ বাবে ওলাই যাব পাৰে। আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যৰ পৰা সমৰ্থন পাব। পত্নীৰ সৈতে থকা মতানৈক্য দূৰ হৈ সম্পৰ্ক ভাল হ’ব। স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰত কিছু নজৰ দিব।
শুভ সংখ্যা- ৯
শুভ ৰং- বেঙুনীয়া

মকৰ ৰাশি
আজি আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। আপুনি যিটো কামৰ বাবে বহুদিনৰ পৰা চেষ্টা কৰি আহিছে তাতেই লাভৰ সম্ভাৱনা থাকিব । আজি আপুনি নতুন ঘৰ, বাহন আদি কিনিব পাৰিব। সমাজত সন্মান বাঢ়িব।
শুভ সংখ্যা- ২
শুভ ৰং- গুলপীয়া

কুম্ভ ৰাশি
আজি উত্থান-পতনেৰে ভৰা দিন হ’ব পাৰে আপোনাৰ বাবে। ব্যৱসায়ত লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে, সাৱধানে চলিব। পৰিয়ালৰ কাৰোবাৰ পৰা কোনো শুভ সংবাদ লাভ কৰিব পাৰে। বিয়া তথা প্ৰেমৰ ক্ষেত্ৰত ভাল দেখা যায়।
শুভ সংখ্যা- ১
শুভ ৰং- বগা

মীন ৰাশি
আজি হয়তো কিছু সমস্যাৰে ভৰা দিন হব। কোনো অপ্ৰয়োজনীয় বিবাদত সোমাই পৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ত চলি থকা আপোনাৰ কামত ব্যাঘাত জন্মিব পাৰে, সেয়ে দিনটো সাৱধানে ভাৱি-চিন্তি কামত আগবাঢ়িব।
শুভ সংখ্যা- ৯
শুভ ৰং- নীলা

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *