প্ৰেমিকাই নিতৌ কৰিছিল ১০০ৰো অধিক ফোন, পাছে শেষত কাৰণ জানিব পাৰি আচৰিত সকলো

প্ৰেমিকাই নিতৌ কৰিছিল ১০০ৰো অধিক ফোন, পাছে শেষত কাৰণ জানিব পাৰি আচৰিত সকলো

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

প্ৰেমিকাই নিতৌ কৰিছিল ১০০ৰো অধিক ফোন, পাছে শেষত কাৰণ জানিব পাৰি আচৰিত সকলো

প্ৰেমিক-প্ৰেমিকাৰ মাজত ফোনৰ মাধ্যমেৰে প্ৰেমৰ আদান প্ৰদান আজিৰ দিনত এক অতিকে সাধাৰণ কথা। কোনোৱে আকৌ দিনটোত বহু কেইবাৰ পোন কৰি প্ৰেমিক বা প্ৰেমিকাৰ খা খবৰ লৈ থাকে ।

কোনোৱে আকৌ প্ৰতিটো পলৰ খবৰ লৈ থাকিব বিচাৰে প্ৰেমিক বা প্ৰেমিকাৰ। সেই অত্যাধিক পজেচিভ হৈ থকাৰ বাবে কেতিয়াবা আকৌ কিছু লোকৰ বিচ্ছেদো হোৱা দেখা যায়।

এইবাৰ এক চীনৰ খবৰ ভাইৰেল হৈ পৰিছে। এগৰাকী যুৱতীয়ে নিতৌ প্ৰায় ১০০ বাৰ মান কেতিয়াবে ১০০ৰো অধিক বাৰ ফোন কৰি থাকে প্ৰেমিকক। প্ৰেমিকৰ প্ৰতিটো মুহুৰ্তৰ খবৰ লাভ কৰি থাকিব বিচাৰে প্ৰেমিকাই।

পাছে ইমান ফোনকলত অতীষ্ঠ হৈ প্ৰেমিকে এদিন ফোন নধৰে। যাৰ বাবে ক্ৰোধাম্বিত হৈ প্ৰেমিকাই ঘৰৰ সকলো সামগ্ৰী এফালৰ পৰা ভাঙি যাব পাৰে। পাছলৈ খং ইমানেই বাঢ়ি যায় যে, শেষত ঘৰৰ বেলকনিৰ পৰা জপিয়াই নিজকে শেষ কৰি কথা ভাৱি জপিয়াই দিয়ে।

ঘটনাৰ বিষয়ে জনাৰ লগে লগে প্ৰেমিকে আৰক্ষীক খবৰ দিয়ে । আৰক্ষীয়ে ঘটনস্থলীত উপস্থিত হৈ আহত অৱস্থাত যুৱতীক উদ্ধাৰ কৰি হাস্পতাললৈ প্ৰেৰণ কৰে।

হস্পতালত হে পোহৰলৈ আহে আন এক ঘটনাহে। মানসিক ভাৱে অস্থিৰ আছিল সেই যুৱতী। পৰীক্ষাৰ অন্তত ডাক্তৰে কয় যে, পাৰ্চনেলিটি ডিছঅৰ্ডাৰ আছে। যি একপ্ৰকাৰৰ মানসিৰ ৰোগ। শিশু বা কিশোৰ অৱস্থাৰ কিছু সমস্যাই পাছলৈ এই ৰোগৰ সৃষ্টি কৰে। বিশেষকৈ পিতৃ-মাতৃৰ ব্যৱহাৰৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰে েই ৰোগৰ কাৰণ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *