গ্ৰহৰ ৰজাই সলনি কৰিব নিজৰ স্থান, লাভ কৰিব শুভ কাৰক

গ্ৰহৰ ৰজাই সলনি কৰিব নিজৰ স্থান, লাভ কৰিব শুভ কাৰক

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

গ্ৰহৰ ৰজাই সলনি কৰিব নিজৰ স্থান, লাভ কৰিব শুভ কাৰক

গ্ৰহ ৰজা সূৰ্য্যই কাইলৈ ​​১৩ এপ্ৰিলৰ নিশা ৯:০৩ বজাত মীন ৰাশিৰ পৰা মেষ ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰিব। সূৰ্য্যৰ ৰাশিৰ পৰিৱৰ্তনৰ লগে লগে শুভ কাৰ্যসূচী আৰম্ভ হৈছে।

ইয়াৰ আগতে ১৪ মাৰ্চত কুম্ভ ৰাশিৰ পৰা সূৰ্য্য মীন ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰিছিল আৰু একে সময়তে খৰ বা মল মাহৰ আৰম্ভণি হৈছিল। যাৰ ফলত যোৱা এমাহ ধৰি বন্ধ হৈ আছিল মাংগলিক অনুষ্ঠান।

কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায়ত আপোনাৰ ইচ্ছা অনুসৰি সফলতা লাভ কৰিব।সূৰ্য্যক আত্মাৰ কাৰক হিচাপে গণ্য কৰা হয়। সূৰ্য্য শক্তিশালী হোৱাৰ লগে লগে কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত সফলতা পোৱা যায়। ব্যক্তিজন উচ্চ মৰ্যাদা লাভ কৰাত সফল হয়। ইয়াৰ বাবে জ্যোতিষীসকলে মানুহক সূৰ্য্যক শক্তিশালী কৰিবলৈ পৰামৰ্শ দিয়ে।

সূৰ্য্যক শক্তিশালী কৰাৰ বাবে বিভিন্ন ব্যৱস্থা গ্ৰহণ কৰিব পাৰি। ইয়াৰ বাবে নিতৌ সূৰ্য্য দেৱতাক পানী আগবঢ়াওক। লগতে সূৰ্য্য চলিছা আবৃত্তি কৰক। ইয়াৰ বাহিৰেও পিতৃৰ সৈতে সম্পৰ্ক আন্তৰিকতাৰে বজাই ৰাখিব লাগে। পিতৃৰ আশীৰ্বাদত ব্যক্তিজনে নিজৰ জীৱনত যথেষ্ট উন্নতি সাধন কৰে।

সূৰ্য মীন ৰাশিত এমাহ ধৰি থকা বাবে শুভ কামত নিষেধাজ্ঞা আৰোপ কৰা হৈছিল, খাৰ মাহ ১৪ মাৰ্চৰ পৰা ১৩ এপ্ৰিললৈ চলি আছিল। সূৰ্য্যৰ ৰাশি সলনি হোৱাটো এটা ভাল লক্ষণ। এতিয়া সকলো শুভ কাম পুনৰ আৰম্ভ হ’ব। একে সময়তে আকৌ এবাৰ আৰম্ভ হৈছে বিয়াও।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *