১০০ বছৰৰ মূৰকত অক্ষয় তৃতীয়াৰ দিনা সংযোগ ঘটিব বিশেষ যোগৰ, জিলিকি উঠিত এই তিনি ৰাশিৰ ভাগ্য

১০০ বছৰৰ মূৰকত অক্ষয় তৃতীয়াৰ দিনা সংযোগ ঘটিব বিশেষ যোগৰ, জিলিকি উঠিত এই তিনি ৰাশিৰ ভাগ্য

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

১০০ বছৰৰ মূৰকত অক্ষয় তৃতীয়াৰ দিনা সংযোগ ঘটিব বিশেষ যোগৰ, জিলিকি উঠিত এই তিনি ৰাশিৰ ভাগ্য

অক্ষয় তৃতীয়াক বিবাহৰ বাবে অতিকে শুভ সময় বুলি গণ্য কৰা হয়। অক্ষয় তৃতীয়াক আখা তীজ বুলিও কোৱা হয়। বহাগ মাহৰ শুক্ল পক্ষৰ তৃতীয় তিথিত অক্ষয় তৃতীয়া উৎসৱ পালন কৰা হয়। কিয়নো এই দিনটোত কোনো শুভ সময় নোহোৱাকৈয়ে সকলো ধৰণৰ শুভ কাম যেনে- বিয়া, সোণ-ৰূপ কিনা, নতুন কাম কৰা ইত্যাদি কামবোৰ কৰিব পৰা যায়।

কিন্তু এইবাৰ অক্ষয় তৃতীয়াত শুক্ৰ অস্ত যোৱাৰ বাবে বিবাহ সম্ভৱ নহ’ব। এইবাৰ ১০ মে’ তাৰিখে অক্ষয় তৃতীয়া উদযাপন কৰা হ’ব। এইবাৰৰ এই অক্ষয় তৃতীয়া দিনটো বিশেষ হবলৈ গৈ আছে। কিয়নো এইবাৰ ১০০ বছৰৰ মূৰত বিৰল যোগৰ সংযোগ ঘটিছে।

এই দিনটোত গজকেশৰী যোগ আৰু শনিৰ শশ যোগ একলগ হৈছে। যাৰ ফলত কিছু ৰাশিৰ ওপৰত মা লক্ষ্মী আৰপ শনি দেৱৰ আশিৰ্বাদ থাকিব। আনহাতে, এই দিনটোত মেষ ৰাশিত সূৰ্য্য আৰু শুক্ৰৰ সংযোগ ঘটিব, যাৰ বাবে শুক্ৰদিত্য যোগৰ সৃষ্টি হৈয়ো শুভ হৈ পৰিব।

মেষ ৰাশি-
মেষ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে অক্ষয় তৃতীয়াৰ দিনটো অতি শুভ হ’বলৈ গৈ আছে। সেই দিনটোত মেষ ৰাশিৰ লোকে যি কাম হাতত ল’ব, তাতেই সফলতা লাভ কৰিব। দীৰ্ঘদিন ধৰি বাকী থকা আপোনাৰ কামো সম্পূৰ্ণ হ’ব। পৰিয়াল সম্পৰ্কীয় যিবোৰ সমস্যা চলি আছিল, সেইবোৰো শেষ হৈ যাব। লগতে সম্পত্তি ইত্যাদি ক্ৰয় কৰাৰ সম্ভাৱনাও আছে।

বৃষ ৰাশি-
বৃষ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবেও অক্ষয় তৃতীয়াৰ দিনটো ফলপ্ৰসূ হ’ব। বৃষ ৰাশিৰ লোকৰ বাবে আৰ্থিক লাভৰ সম্ভাৱনা আছে। এই ৰাশিৰ লোক দেৱী লক্ষ্মীৰ আশীৰ্বাদ পাব আৰু প্ৰতিটো কামতে ভাগ্যই সহায় কৰিব। চাকৰিত পদোন্নতি পাব আৰু ডাঙৰ পদো লাভ কৰিব পাৰে। নিবনুৱা লোকৰ আয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। যদি আপুনি পূৰ্বে বিনিয়োগ কৰিছিল তেন্তে ইয়াৰ সুবিধা আপুনি পাব।

মীন ৰাশি-
এই দিনটো মীন ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে সফলতাৰে ভৰপূৰ হ’ব। এই ৰাশিৰ লোকসকলে তেওঁলোকৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ সম্পূৰ্ণ ফল পাব। কৰ্মক্ষেত্ৰত সকলো পৰিস্থিতি আপোনাৰ পক্ষত থাকিব। আপুনি ইটোৰ পিছত সিটো সফলতা লাভ কৰিব। অফিচত থকা সহকৰ্মীসকলৰ লগতো আপোনাৰ ভাল সম্পৰ্ক থাকিব। আপুনি যি লক্ষ্য নিৰ্ধাৰণ কৰিছে তাতেই সফলতা লাভ কৰিব। ইয়াৰ উপৰিও আপোনাৰ ভাগ্যত হঠাতে আৰ্থিক লাভৰ সম্ভাৱনাও আছে।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *