ভয়ংকৰ দুৰ্ঘটনাত একেবাৰে থেঁতেলা খাই পৰিল বাহন, কৰুণ মৃত্যুক সাৱটিলে ৮ গৰাকী লোকে

ভয়ংকৰ দুৰ্ঘটনাত একেবাৰে থেঁতেলা খাই পৰিল বাহন, কৰুণ মৃত্যুক সাৱটিলে ৮ গৰাকী লোকে

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

ভয়ংকৰ দুৰ্ঘটনাত একেবাৰে থেঁতেলা খাই পৰিল বাহন, কৰুণ মৃত্যুক সাৱটিলে ৮ গৰাকী লোকে

বুধবাৰে নিশা ইন্দোৰ-আহমেদাবাদ ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথত সংঘটিত হোৱা ভয়ানক দুৰ্ঘটনাৰ ফটো পোহৰলৈ আহিছে। ফটো চাইয়ে অনুমান কৰিব পাৰি কিমান ভয়ংকৰ আছিল সেই দুৰ্ঘটনা। দুৰ্ঘটনাটোত থিতাতে মৃত্যু হয় ৮ জনকৈ লোক।

বুধবাৰে নিশা প্ৰায় ১০.৩০ বজাত ইন্দোৰৰ ঘাটাবিলাউডৰ সমীপত সংঘটিত হয় এই দুৰ্ঘটনা। নিশাৰ ভাগত আৰক্ষীয়ে এই দুৰ্ঘটনাৰ বিষয়ে তথ্য লাভ কৰিছিল। ঘটনাস্থলীত উপস্থিত থকা লোকসকলে জনোৱা মতে, দুৰ্ঘটনাৰ সময়ত এম পি ৪৩ বি ডি ১০০৫ নম্বৰৰ বাহনখনত ৯ জন লোক আছিল।

দুৰ্ঘটনাটোত বাহনখন তীব্ৰ বেগত আছিল, কিন্তু হঠাতে নিয়ন্ত্ৰণ হেৰুৱাই পথৰ কাষত ৰৈ থকা বালিৰে ভৰ্তি এখন ডাম্পাৰত প্ৰচণ্ড জোৰে খুন্দা মাৰে আৰু এই দুৰ্ঘটনা সংঘটিত হয়।

দুৰ্ঘটনাটো ইমানেই বিপজ্জনক আছিল যে গাড়ীখন সম্পূৰ্ণৰূপে থেঁতেলা খাই, যাৰ ফলত বাহন খনৰ ভিতৰতে আৱদ্ধ হৈ পৰে ৯গৰাকী লোক। দুৰ্ঘটনা সংঘটিত হোৱাৰ পিছতে আৰক্ষীয়ে সেই স্থানত উপস্থিত হৈ ৰাইজৰ সহায়ত ৯জনকে উলিয়াই আনে। কিন্তু ১ জনৰ বাহিৰে বাকি ৮ জনেই প্ৰাণ হেৰুৱাই সেই স্থানতে।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *