কিমান সুৰক্ষিত মহানগৰী ? দিন-দুপৰতে দুৰ্বৃত্তই গুলীয়ালে পূৰৱী ডেইৰীৰ বিতৰক ৰঞ্জিত বৰাক

কিমান সুৰক্ষিত মহানগৰী ? দিন-দুপৰতে দুৰ্বৃত্তই গুলীয়ালে পূৰৱী ডেইৰীৰ বিতৰক ৰঞ্জিত বৰাক

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

গুৱাহাটী মহানগৰীত দিনদুপৰতে ভয়ংকৰ ঘটনা৷ পাঞ্জাবাৰীত দুৰ্বৃত্তই গাড়ীৰ ভিতৰতে গুলীয়ালে পূৰৱী ডেইৰীৰ বিতৰক ৰঞ্জিত বৰাক৷ বিতৰক ৰঞ্জিত বৰাই বেংকত ধন জমা দিবলৈ যাওতে গুলী চালনা কৰে দুৰ্বৃত্তই৷ ততাতৈয়াকৈ ৰঞ্জিত বৰাক gmchলৈ লৈ যোৱা হৈছিল যদিও মৃত ঘোষণা কৰে চিকিৎসকে৷

বাইকত অহা দুৰ্বৃত্তৰ দলে ৰঞ্জিত বৰাৰ পৰা লুট কৰি নিয়ে আঢ়ৈ লাখ টকাৰ বেগ৷ সমগ্ৰ ঘটনা সন্দৰ্ভত তদন্ত অব্যাহত ৰাখিছে মহানগৰ আৰক্ষীয়ে৷ ইতিমধ্যে ঘটনাৰ ক্লু লাভ কৰিছে আৰক্ষীয়ে৷ হিৰ’ গ্লেমাৰত হেলমেট পিন্ধি দুৰ্বৃত্ত অহাৰ ক্লু লাভ কৰিছে মহানগৰ আৰক্ষীয়ে৷

দুৰ্বৃত্তৰ গুলীত নিহত ৰঞ্জিত বৰা নগাঁৱৰ পৰিবহণ বিষয়াৰ ভাতৃ৷ শান্ত, সহজ-সৰল প্ৰকৃতিৰ ৰঞ্জিত বৰাক কোনে, কিয় গুলীয়ালে তাক লৈ উদ্বিগ্ন হৈ পৰিছে পৰিয়ালৰ লোক৷ এয়া এক ডকাইতিকাণ্ড বুলি সন্দেহ কৰিছে পৰিয়ালৰ লোকে৷

দুৰ্বৃত্তৰ গুলীত মূৰত গুৰুতৰভাৱে আঘাত পাইছিল ৰঞ্জিত বৰাই৷ ৰঞ্জিত বৰাক চিকিৎসকে মৃত ঘোষণা কৰাৰ পাছত সংবাদ মাধ্যমক তথ্য সদৰী gmchৰ অধীক্ষক অভিজিৎ শৰ্মাৰ৷

এই ঘটনা সন্দৰ্ভত জোৰদাৰ তদন্ত অব্যাহত ৰাখিছে মহানগৰ আৰক্ষীয়ে৷ শীঘ্ৰেই দুৰ্বৃত্ত আৰক্ষীৰ জালত পৰাৰ সম্ভাৱনা৷

Tags:

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *